Unia
Europejska

Instalacja

Platforma Inteligentny Dach dostępna jest w każdej przeglądarce internetowej. Jak również jako aplikacja mobilna dla systemów iOS oraz Android pod nazwą Sense Smart Roof.

Pobierz naszą aplikację na telefon

Większość funkcji aplikacji dostępna jest na urządzeniach mobilnych. Niemniej jednak wersja mobilna może się nieznacznie różnić od wersji desktopowej. Wszystko zależy od typu urządzenia mobilnego, na którym korzystasz z aplikacji.

Na pewno niepodważalną zaletą korzystania z aplikacji jest dostęp 24h do niej z dowolnego urządzenia. Dzięki temu, w prosty i szybki sposób zweryfikujesz statusy każdego punktu pomiarowego. Mapa z rozmieszczeniem pomoże Ci zorientować się, gdzie dany punkt jest zainstalowany.

Głównym zadaniem Platformy jest analiza danych pomiarowych i poinformowanie Cię za pomocą e-maila lub SMS/PUSH o przekroczeniu poziomu bezpieczeństwa. Wyniki pomiarów prezentujemy w postaci wykresów. Masz również dostęp do archiwalnych wykresów i przeglądu historii powiadomień.

Kolejną funkcjonalnością Platformy Inteligentny Dach są Alerty Pogodowe. Dzięki temu o kolejny poziom podnosimy poziom bezpieczeństwa konstrukcji obiektu i ułatwiamy zarządzanie dachami płaskimi. Platforma Inteligentny Dach dostarczy Ci informacji na temat tego jak pogoda może wpłynąć na stan Twojego budynku. Precyzyjne i wysłane z wyprzedzeniem alerty, pomogą Ci przygotować się na każde zagrożenie.