Unia
Europejska
image image

O nas

Jesteśmy zespołem kreatywnych i zaangażowanych ludzi z pasją, którzy mają doświadczenie w wyspecjalizowanej dziedzinie: dachy płaskie. Znajdujemy innowacyjne i proste rozwiązania, które w rzeczywistości odpowiadają na skomplikowane i indywidualne problemy. Dzięki nam zyskujecie bezpieczeństwo, ograniczacie wydatki i możecie spać spokojnie nawet podczas burzy. Dotrzymujemy kroku zmianom technologicznym, dlatego zawsze otrzymujecie najnowocześniejsze rozwiązania.

Zarząd

Artiom Komardin

CSO
Inżynier budownictwa z wszelkimi możliwymi uprawnieniami. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej oraz UJF Grenoble. W karierze zawodowej nie był stały w uczuciach – zajmował się zarówno halami przemysłowymi jak i energetyką. Autor kilkudziesięciu ekspertyz budowlanych. Po godzinach szarpie druty na gitarze elektroakustycznej.

Przemysław Gałązka

CEO
Entuzjasta elektroniki chociaż skończył zupełnie inne kierunki studiów: informatykę oraz geodezję na AGH. Świetnie organizuje pracę zespołu i nadaje wizję rozwoju całej spółki. Karierę zawodową budował w firmach Alior, PayU czy EricPOL. Programuje we wszystkich znanych językach skryptowych i nie tylko. Lubi „uderzyć po garach” swojej perkusji i wędkuje.

Tomasz Dudek

CFO
Finansista i manager z krwi i kości – ukończył Bankowość na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ostatnie 16 lat spędził w Amica S.A. gdzie przebył szczeble od kierownika serwisu do wiceprezesa odpowiedzialnego za zakupy i logistykę. Do firmy wnosi spokój, organizację i doświadczenie. Odpowiada za finanse, operacje i obsługę największych firm. Prywatnie domowy kucharz i miłośnik dobrego wina, a także zapalony biegacz.

Zespół

Iwona Oknińska-Dudek

OFFICE MANAGER
Odpowiadam za administrację finansową i dobry nastrój. Chociaż pracuję w „chmurze” , to twardo stąpam po ziemi.

Michał Wąsowicz

KIEROWNIK SERWISU I PRODUKCJI
Organizuję montaże naszego systemu, odpowiadam za zakupy oraz produkcję urządzeń, pilnuję jakości oraz stanów magazynowych. Chociaż od niedawna noszę okulary to i tak nic nie umknie mojej uwadze 🙂

Robert Jasiński

MONTER
Z zamkniętymi oczami montuję sensory, a instalację uruchamiam za pomocą myśli. Wspieram Klienta w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Maciej Kulawik

HANDLOWIEC
Chętnie pomogę w dobraniu odpowiednich rozwiązań, przemierzam Polskę szybkim samochodem, więc zadzwoń lub napisz do mnie, jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa.

Klaudia Palacz

ASYSTENTKA PROJEKTANTA
Zajmuję się zagadnieniami związanymi z konstrukcją budynku, wykonuje schematy montażowe, opracowuje opisy techniczne oraz rysunki. W Autocadzie czuje się jak ryba w wodzie, chociaż nie potrafię pływać.

Kalendarium

2020: Uruchomienie Alertów Pogodowych

Rozbudowaliśmy Platformę Inteligenty Dach o nowy, niezależny moduł jakim są Alerty Pogodowe. Dzięki powiadomieniom użytkownicy aplikacji dowiadują się o potencjalnym niebezpieczeństwie pogodowym i mają wystarczająco dużo czasu by przygotować się na trudne warunki atmosferyczne. Zarządzanie ryzykami pogodowymi staje się jeszcze łatwiejsze z poziomu telefonu.

Sense User Guide 01

2020: Wprowadzenie aplikacji mobilnej

Z Platformy Inteligenty Dach można korzystać nie tylko na komputerze, ale pobrać na urządzenie mobilne ze sklepu Google Play lub AppStore. Platforma zbiera i analizuje dane przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Pomiary dokonywane są z taką częstotliwością, by poinformować użytkownika o możliwym zagrożeniu dachu z odpowiednim wyprzedzeniem.

logo app store i google store

2019: PREMIERA NOWEGO PRODUKTU DSW DO DETEKCJI SPIĘTRZENIA WODY NA DACHACH PŁASKICH

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów opracowaliśmy rozwiązanie chroniące przed nadmiernym spiętrzeniem wody na dachach np. w wyniku niedrożności wpustu lub ponadnormatywnych opadów.

Instalacja detektorów spiętrzenia wody

2019: ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ PANATTONI EUROPE

Panattoni Europe rozpoczęła współpracę z firmą Sense Monitoring, która dostarcza inteligentne systemy do automatycznej kontroli dachów płaskich. Wykorzystanie platformy Inteligentny Dach ułatwi zarządzanie obiektami w zakresie kontroli stanu konstrukcji dachów oraz pozwoli zredukować koszty ich utrzymania.

2018: PRODUKT INNOWACYJNY DLA LOGISTYKI, TRANSPORTU I PRODUKCJI 2018

W dniu 4 grudnia br. podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2018 w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie ogłoszone zostały wyniki konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2018. Nagrodę główną w konkursie zdobyła firma Sense Monitoring za system Sense S-One – innowacyjny system służący do ciągłej kontroli dachów płaskich i zapobiegania ich przeciążeniom.

2018: EUROPEAN START-UP DAYS

W ramach 10. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbyło się ponad 150 sesji tematycznych z udziałem 900 prelegentów, 700 akredytowanych dziennikarzy i 11,5 tys. gości. Towarzyszące Kongresowi European Start-up Days odwiedziło 2,5 tys. osób. Firma SENSE Monitoring zwyciężyła w kategorii Tradition & Modernity, odbierając nagrody z rąk Prezesa Grupy PTWP, Pani Wiceprezes Banku ING oraz Prezesa Business Link Poland.

2017: WOLVES SUMMIT

Wolves Summit to międzynarodowa konferencja gromadząca startupy, inwestorów, przedstawicieli korporacji i programistów z ponad 50 krajów całego świata. Firma SENSE Monitoring była jedyną polską firmą wybraną do finałowej dziesiątki, czyli do tzw. Great Pitch. Zostaliśmy nagrodzeni przez Amazon Web Services oraz zaproszeni przez Fundację Plug In do prezentacji w Londynie.

2017: STARTUPY W PAŁACU

Z kilkuset zgłoszeń Rada Fundacji Startup Poland wytypowała 33 najlepsze projekty, z których ostatecznie wybrano 10 najlepszych do zaprezentowania przed Prezydentem RP, przedstawicielami Rządu oraz prezesami największych spółek. Firma SENSE Monitoring otrzymała specjalny „paszport” uprawniający do udziału w jednej z misji gospodarczych głowy państwa.

2016: EUROPEAN STARTUP AWARDS

Global Startup Awards to konkurs organizowany od 2012 roku w 52 krajach i 5 regionach świata. Otrzymaliśmy tytuł najlepszego rozwiązania z kategorii Smart City w Polsce i zaproszenie na ceremonię wręczenia nagród w Parlamencie Europejskim.

2016: NARODZINY SYSTEMU SENSE S-ONE

Po czterech latach prototypowania i wnikliwych analiz Sense S-One jest gotowy do działania.

2012: Nasze początki

Geodetę, programistę i inżyniera budownictwa połączyła chęć stworzenia systemu, który pomoże w utrzymaniu budynków wielkopowierzchniowych.

image

Chcesz więcej?

Wyobraź sobie, że technologia czuwa nad Twoim budynkiem przez 24h/365 dni w roku. Nie musisz się martwić wychodząc z pracy lub jadąc na urlop – SENSE Inteligentne Dachy zadba o bezpieczeństwo Twojego budynku. Pomyśl o tym już dziś, a za kilka dni możesz cieszyć się spokojem.

Zadzwoń +48 794 234 334 lub napisz na contact@sense.com.pl

Zaufali nam

  • Panattoni-Logo
  • logo-woodward
  • logo-excellent
  • Fideltronik Logo
  • strabag-logo
  • bricoman-logo
  • pp-logo
  • bik-logo
quote

„Sense S-One jest znakomitym przykładem wykorzystywania nowoczesnych technologii w zakresie zarządzania budynkiem, zwłaszcza w przypadku kontroli konstrukcji dachowej. Jej stały monitoring, rejestrowanie zmiennych, a także ich analiza – również prognozowanej pogody – nie tylko pozwolą optymalizować koszty wynikające z utrzymania obiektu, ale i odpowiednio wcześniej reagować na zmieniające się warunki”.

quote

Mam duże doświadczenie w utrzymaniu budynków. Akurat tej konstrukcji jestem pewny, ale system Sense może wcześniej poinformować mnie o koniecznej akcji serwisowej. I to jest jego duża zaleta.

quote

Poznaliśmy firmę Sense Monitoring podczas Industrial Innovation Day. Zaintrygowało nas ich nowoczesne podejście do problemów z dachem. Bardzo szybko podjęliśmy decyzję, że taki system musi znaleźć się w naszej nowe hali

quote

Współpracujemy z kilkoma startupami z branży hardwarowej. Natomiast nikt wcześniej nie przyszedł do nas z rozwiązaniem, które może nam się przydać w codziennej eksploatacji budynków. Wierzymy, że firma Sense Monitoring zostanie naszym klientem, a nie tylko usługodawcą.

quote

Firma Sense stanęła na wysokości zadania instalując system w zaledwie kilka godzin. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam.

quote

Każda firma z rozproszoną siecią budynków zmaga się z kontrolą bieżących kosztów – poszukiwaliśmy zatem rozwiązania, które sprawi, że będąc w centrali w Warszawie będziemy mogli na bieżąco prześledzić sytuację na dachach naszych sklepów. System Sense S-One przerósł nasze oczekiwania dlatego, że oprócz poprawy bezpieczeństwa dodatkowo zaoszczędziliśmy na odśnieżaniu i naprawach membrany dachowej.

quote

Na początku wdrożyliśmy system SENSE S-One w budynku o WER Bydgoszcz o powierchni dachu 17 000 m2. Sama instalacja przebiegła w ekspresowym tempie, co pozwoliło na jej uruchomienie jeszcze w sezonie zimowym. W następnych krokach planujemy sukcesywnie wyposażać kolejne budynki logistyczne Poczty Polskiej, dzięki czemu zarządzanie ryzykami dachów płaskich będzie możliwe z poziomu centrali w Warszawie.

quote

System Sense S-One został zamontowany w naszej nowej hali Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu, dzięki inteligentnej aplikacji mamy aktualną wiedzę nt. reakcji konstrukcji dachu na różne zjawiska atmosferyczne. Jest ona niezastąpiona w naszej codziennej pracy ponieważ wspomaga zarządzanie obiektem. Rzecz naprawdę godna polecenia innym