Zarząd
Artiom Komardin
CSOTomasz Dudek
CEOPrzemysław Gałązka
CTOZespół
Monika Sekuła
REFERENT ds. KSIĘGOWO-ADMINISTRACYJNYCHJulian Nowak
Regionalny Kierownik SprzedażyMarcin Sałaś
Przedstawiciel RegionalnyMichał Wąsowicz
KIEROWNIK SERWISU I PRODUKCJIRobert Jasiński
MONTERKamil Sierociński
MONTERMariusz Otulak
ELEKTRONIKAleksandra Kawka
Asystent ProjektantaKlaudia Palacz
ASYSTENTKA PROJEKTANTAKonrad Dziedziak
Młodszy asystent projektantaKalendarium
2023: Misia i wizja Sense Monitoring
Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania dużych budynków i powiązanej
infrastruktury.
Wierzymy, że tylko najwyższa jakość naszych produktów oraz profesjonalna obsługa Klientów doprowadzi nas do pozycji światowego lidera.
Dlatego jesteśmy zorientowani na potrzeby Klientów, którzy są największą inspiracją do rozwoju naszej firmy.
2022: Potrójne wyróżnienie tytułem „Kreator Budownictwa Roku 2022”
W tegorocznej edycji projektu otrzymaliśmy aż trzy wyróżnienia tytułem „Kreatora Budownictwa” – w kategorii Firma, Produkt oraz osobowość roku. W tej ostatnim laureatem został nasz CSO Atiom Komardin.
Dziękujemy organizatorowi Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa za wyróżnienie. Opinia branżowych liderów jest dla nas niezwykle cenna, potwierdza wysoką wartość użytkową i zawansowanie technologiczne naszej platformy „Inteligentny dach”.
Przede wszystkim jednak, dziękujemy naszym Klientom. To dzięki ich zaufaniu, otwarciu na nowe rozwiązania i profesjonalizmowi nagrody są w naszych rękach.
2022: WRĘCZENIE CERTYFIKATU PATENTOWEGO
Urząd Patentowy RP zatwierdził wniosek i w wyniku przejścia procedury krajowej przyznał patent Sense Monitoring na układ pomiarowy i sposób pomiaru przemieszczeń elementów konstrukcji. Otrzymany certyfikat jest dowodem na opatentowanego wynalazku.
2021: NOWY PRODUKT – EKSPERTYZY TECHNICZNE
Od zawsze zależało nam na tym, aby działać kompleksowo. Zdając sobie sprawę, że w okresie zimowym to właśnie należyte odśnieżanie dachu stanowi podstawową trudność, do naszej oferty wprowadziliśmy spersonalizowaną instrukcję odśnieżania dachu płaskiego. To nowy produkt i nowa jakość.
2020: URUCHOMIENIE MODUŁU – ALERTY POGODOWE
Rozbudowaliśmy Platformę Inteligenty Dach o nowy, niezależny moduł jakim są Alerty Pogodowe. Dzięki powiadomieniom użytkownicy aplikacji dowiadują się o potencjalnym niebezpieczeństwie pogodowym i mają wystarczająco dużo czasu by przygotować się na trudne warunki atmosferyczne. Zarządzanie ryzykami pogodowymi staje się jeszcze łatwiejsze z poziomu telefonu.
2020: WPROWADZENIE APLIKACJI MOBILNEJ
Z Platformy Inteligenty Dach można korzystać nie tylko na komputerze, ale pobrać na urządzenie mobilne ze sklepu Google Play lub AppStore. Platforma zbiera i analizuje dane przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Pomiary dokonywane są z taką częstotliwością, by poinformować użytkownika o możliwym zagrożeniu dachu z odpowiednim wyprzedzeniem.
2019: PREMIERA NOWEGO PRODUKTU DSW DO DETEKCJI SPIĘTRZENIA WODY NA DACHACH PŁASKICH
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów opracowaliśmy rozwiązanie chroniące przed nadmiernym spiętrzeniem wody na dachach np. w wyniku niedrożności wpustu lub ponadnormatywnych opadów.
2019: ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ PANATTONI EUROPE
Panattoni Europe rozpoczęła współpracę z firmą Sense Monitoring, która dostarcza inteligentne systemy do automatycznej kontroli dachów płaskich. Wykorzystanie platformy Inteligentny Dach ułatwi zarządzanie obiektami w zakresie kontroli stanu konstrukcji dachów oraz pozwoli zredukować koszty ich utrzymania.
2018: PRODUKT INNOWACYJNY DLA LOGISTYKI, TRANSPORTU I PRODUKCJI 2018
W dniu 4 grudnia br. podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2018 w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie ogłoszone zostały wyniki konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2018. Nagrodę główną w konkursie zdobyła firma Sense Monitoring za system Sense S-One – innowacyjny system służący do ciągłej kontroli dachów płaskich i zapobiegania ich przeciążeniom.
2018: EUROPEAN START-UP DAYS
W ramach 10. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbyło się ponad 150 sesji tematycznych z udziałem 900 prelegentów, 700 akredytowanych dziennikarzy i 11,5 tys. gości. Towarzyszące Kongresowi European Start-up Days odwiedziło 2,5 tys. osób. Firma SENSE Monitoring zwyciężyła w kategorii Tradition & Modernity, odbierając nagrody z rąk Prezesa Grupy PTWP, Pani Wiceprezes Banku ING oraz Prezesa Business Link Poland.
2017: WOLVES SUMMIT
Wolves Summit to międzynarodowa konferencja gromadząca startupy, inwestorów, przedstawicieli korporacji i programistów z ponad 50 krajów całego świata. Firma SENSE Monitoring była jedyną polską firmą wybraną do finałowej dziesiątki, czyli do tzw. Great Pitch. Zostaliśmy nagrodzeni przez Amazon Web Services oraz zaproszeni przez Fundację Plug In do prezentacji w Londynie.
2017: STARTUPY W PAŁACU
Z kilkuset zgłoszeń Rada Fundacji Startup Poland wytypowała 33 najlepsze projekty, z których ostatecznie wybrano 10 najlepszych do zaprezentowania przed Prezydentem RP, przedstawicielami Rządu oraz prezesami największych spółek. Firma SENSE Monitoring otrzymała specjalny „paszport” uprawniający do udziału w jednej z misji gospodarczych głowy państwa.
2016: EUROPEAN STARTUP AWARDS
Global Startup Awards to konkurs organizowany od 2012 roku w 52 krajach i 5 regionach świata. Otrzymaliśmy tytuł najlepszego rozwiązania z kategorii Smart City w Polsce i zaproszenie na ceremonię wręczenia nagród w Parlamencie Europejskim.
2016: NARODZINY SYSTEMU SENSE S-ONE
Po czterech latach prototypowania i wnikliwych analiz Sense S-One jest gotowy do działania.
2012: Nasze początki
Geodetę, programistę i inżyniera budownictwa połączyła chęć stworzenia systemu, który pomoże w utrzymaniu budynków wielkopowierzchniowych.
Chcesz więcej?
Wyobraź sobie, że technologia czuwa nad Twoim budynkiem przez 24h/365 dni w roku. Nie musisz się martwić wychodząc z pracy lub jadąc na urlop – SENSE Inteligentne Dachy zadba o bezpieczeństwo Twojego budynku. Pomyśl o tym już dziś, a za kilka dni możesz cieszyć się spokojem.
Zaufali nam
„Sense S-One jest znakomitym przykładem wykorzystywania nowoczesnych technologii w zakresie zarządzania budynkiem, zwłaszcza w przypadku kontroli konstrukcji dachowej. Jej stały monitoring, rejestrowanie zmiennych, a także ich analiza – również prognozowanej pogody – nie tylko pozwolą optymalizować koszty wynikające z utrzymania obiektu, ale i odpowiednio wcześniej reagować na zmieniające się warunki”.
Mam duże doświadczenie w utrzymaniu budynków. Akurat tej konstrukcji jestem pewny, ale system Sense może wcześniej poinformować mnie o koniecznej akcji serwisowej. I to jest jego duża zaleta.
Poznaliśmy firmę Sense Monitoring podczas Industrial Innovation Day. Zaintrygowało nas ich nowoczesne podejście do problemów z dachem. Bardzo szybko podjęliśmy decyzję, że taki system musi znaleźć się w naszej nowe hali
Współpracujemy z kilkoma startupami z branży hardwarowej. Natomiast nikt wcześniej nie przyszedł do nas z rozwiązaniem, które może nam się przydać w codziennej eksploatacji budynków. Wierzymy, że firma Sense Monitoring zostanie naszym klientem, a nie tylko usługodawcą.
Firma Sense stanęła na wysokości zadania instalując system w zaledwie kilka godzin. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam.
Każda firma z rozproszoną siecią budynków zmaga się z kontrolą bieżących kosztów – poszukiwaliśmy zatem rozwiązania, które sprawi, że będąc w centrali w Warszawie będziemy mogli na bieżąco prześledzić sytuację na dachach naszych sklepów. System Sense S-One przerósł nasze oczekiwania dlatego, że oprócz poprawy bezpieczeństwa dodatkowo zaoszczędziliśmy na odśnieżaniu i naprawach membrany dachowej.
Na początku wdrożyliśmy system SENSE S-One w budynku o WER Bydgoszcz o powierchni dachu 17 000 m2. Sama instalacja przebiegła w ekspresowym tempie, co pozwoliło na jej uruchomienie jeszcze w sezonie zimowym. W następnych krokach planujemy sukcesywnie wyposażać kolejne budynki logistyczne Poczty Polskiej, dzięki czemu zarządzanie ryzykami dachów płaskich będzie możliwe z poziomu centrali w Warszawie.
System Sense S-One został zamontowany w naszej nowej hali Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu, dzięki inteligentnej aplikacji mamy aktualną wiedzę nt. reakcji konstrukcji dachu na różne zjawiska atmosferyczne. Jest ona niezastąpiona w naszej codziennej pracy ponieważ wspomaga zarządzanie obiektem. Rzecz naprawdę godna polecenia innym