Unia
Europejska

Powiadomienia ogólnie

Podstawową funkcjonalnością Platformy Inteligenty Dach jest zapewnie Ci bieżących informacje o szeregu czynników, które mają wpływ na konstrukcję Twojego obiektu. Analiza tych danych pomiarowych odbywa się na zewnętrznym serwerze. W przypadku gdy któryś ze zdefiniowanych przez konstruktora progów bezpieczeństwa zostanie przekroczony, od razu dostaniesz powiadomienie w postaci wiadomości e-mail lub SMS/PUSH. Dzięki temu, będziesz mógł zareagować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Mamy trzy rodzaje Powiadomień dostępnych w aplikacji Platforma Inteligentny Dach. Poniżej przedstawiamy listę dostępnych Powiadomień:

1. Powiadomienia dotyczące ugięcia dachu – nie tylko z powodu śniegu.

Pomiary odbywają się co 3 minuty, niezależnie od pory roku. Dokładność pomiaru wynosi +/- 1 mm.

2. Powiadomienia dotyczące nagromadzonej wody na dachu, np. z powodu spiętrzonej wody przy zatkanym wpuście lub z powodu dużych opadów deszczu.

Sensor wykonuje pomiary co 2 minuty z dokładnością +/- 5mm w normalnym trybie oraz co 30 sekund po wykryciu niebezpiecznej ilości wody na dachu. Jest to kluczowa funkcja urządzenia, która umożliwia śledzenie chwilowych spiętrzeń przy wpustach. Takie anomalie to pierwsze, wczesne sygnały ostrzegawcze dla administratora.

3. Alerty Pogodowe, czyli powiadomienia dotyczące pogody, która może mieć wpływ na stan Twojego dachu płaskiego, np. istotny opad śniegu.