Unia
Europejska

Alerty Pogodowe

Alerty Pogodowe to inny rodzaj Powiadomień, który wymaga Twojej uwagi. Powiadomienia te służą do skutecznego i natychmiastowego poinformowania Cię o nadchodzących zjawiskach atmosferycznych, które mogą mieć wpływ na konstrukcję zarządzanego przez Ciebie obiektu. Dlatego Alerty Pogodowe wysyłamy w formie SMS/PUSZ oraz e-mail*, tak abyś jak najszybciej dowiedział się o nadchodzących zmianach i miał czas zareagować.

*UWAGA: Forma wysyłki Powiadomień zależy od funkcji jaka została Ci przydzielona w momencie rejestracji. Tylko Administratorzy budynku otrzymują wiadomość SMS lub PUSH oraz e-mail. Ilość Administratorów jest ograniczona przez Pakiet.

Rodzaje Alertów Pogodowych, jakie możesz otrzymać:

  • alert dotyczący niebezpiecznego opadu deszczu – dostaniesz powiadomienie kiedy i o której godzinie nastąpi opad, który może zagrażać konstrukcji Twojego budynku.
    Przykładowa treść powiadomienia: „W środę 10 kwietnia przewidywany opad przekraczający wartość 50 mm/h”;
  • alert dotyczący niebezpiecznej akumulacji śniegu – dostaniesz powiadomienie, w którym okresie suma opadów śniegu przekroczy wartość bezpieczną dla konstrukcji Twojego budynku.
    Przykładowa treść powiadomienia: „W ciągu trzech dni suma opadów śniegu przekroczy 20 kg/m2”;
  • alert dotyczący porywistego wiatru – dostaniesz powiadomienie kiedy dojdzie do podmuchów wiatru zagrażających obiektom zainstalowanym / znajdującym się na dachu.
    Przykładowa treść powiadomienia: „19 września prędkość wiatru przekroczy 70 km/h”;
  • alert dotyczący niebezpiecznego zjawiska pogodowego, innego niż opad deszcz, akumulacja śniegu czy porywisty wiatr;

W Panelu Głównym widoczne są wszystkie Powiadomienie, m.in. Alerty Pogodowe, dotyczące wszystkich budynków w Twoich Lokalizacjach. Jeśli chcesz zapoznać się z Alertami Pogodowymi dla wybranej Lokalizacji, należy w Panelu Głównym kliknąć przycisk „Zobacz szczegóły lokalizacji„.

Aby wyświetlić informacje dotyczące konkretnego budynku możesz też kliknąć w wybrane Powiadomienie lub Budynek z listy w Menu.