Unia
Europejska

Lista kontaktów

W tej zakładce znajdziesz listę kontaktów do osób z Twojej firmy, które mają dostęp do Platformy Inteligentny Dach. Każda zgłoszona osoba ma przypisaną rolę: administratora lub użytkownika. W tej zakładce zobaczysz też podstawowe dane kontaktowe. Może okazać się to istotne w przypadku podjęcia działań związanych z bezpieczeństwem Twojego dachu. Dlatego znajdziesz tu numery telefonów i adresy e-mail do ważnych osób w Twojej firmie.

Pamiętaj, że liczba osób korzystających z Platformy zależy od wykupionego pakietu. Z jakiego pakietu korzystasz znajdziesz w umowie lub w tabeli poniżej.

BASICSTANDARDPROFESSIONAL
liczba administratorów113
liczba użytkowników0310
Zestawienie pakietów Platformy Inteligentny Dach

Kolejnym istotnym aspektem są role. Każda ze zgłoszonych osób ma automatycznie przypisaną rolę Użytkownika. Jednak zakres uprawnień można rozszerzyć do roli Administratora. Najważniejszą różnicą między rolami jest możliwość otrzymywania Powiadomień różnymi kanałami. W przeciwieństwie do Administratora, Użytkownik dostaje Powiadomienia wyłącznie jako wiadomość email. Natomiast Administrator, oprócz emaila, dostaje również wiadomość SMS lub PUSH.

Jeśli nie wiesz, z którego pakietu korzysta Twoja firma, lub chciałbyś zmienić pakiet, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta mailowo: serwis@sense.com.pl. Możesz też wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie www.