Unia
Europejska

Jak uruchomić prognozę pogody?

Prognoza pogody wyświetla się zawsze w Panelu Głównym widocznym zaraz po zalogowaniu się do aplikacji. W oknach Lokalizacji zobaczysz aktualną pogodę jak na zdjęciu poniżej.

Jeśli korzystasz z Pakietu Professional lub masz wykupiony moduł Alerty Pogodowe, masz dostęp do zakładek z Prognozą Pogody. Aplikacji Platforma Inteligentny Dach daje Ci możliwość sprawdzenia prognozy pogody dla wybranej Lokalizacji w dwóch wariantach:

  1. dla najbliższych 48 godzin;
  2. dla kolejnych 7 dni.

W przypadku, gdy korzystasz z innego pakietu zobaczysz wyłącznie aktualną pogodę dla danej Lokalizacji. Nie będziesz miał możliwości zweryfikowania szczegółów prognozy w żadnym z wariantów. Dodatkowo, obok tytułów zakładek zobaczysz kłódkę, a na ekranie pojawi Ci się przycisk jak na zdjęciu poniżej.

prognoza pogody brak dostępu

Wystarczy, że klikniesz w żółty przycisk „Przeczytaj więcej”. Zostaniesz przekierowany do naszej strony www o Alertach Pogodowych, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy. Możesz go wypełnić lub skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta bezpośrednio, wysyłając maila na adres: serwis@sense.com.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Alertach Pogodowych, wybierz jeden z tematów poniżej.

Dowiedz się więcej na temat opcji związanych z Powiadomieniami