Unia
Europejska

Sense Monitoring wizytuje Europejski Kongres Gospodarczy

Artiom Komardin, CSO 27 września 2020 Kategoria: Aktualności
Sense Monitoring wizytuje Europejski Kongres Gospodarczy

Dzięki wysiłkom organizatorów, udało się przeprowadzić Europejski Kongres Gospodarczy, czyli ważne ekonomiczne wydarzenie, w jego tradycyjnej formie – to jest jako rzeczywiste spotkanie przedstawicieli biznesu, przemysłu, polityki oraz ekspertów. Na program Europejskiego Kongresu Gospodarczego złożyło się jak zwykle wiele inspirujących debat. Nasz zespół otrzymał zaproszenie do dwóch takich dyskusji: „Na karuzeli trendów” – będącego częścią […]

Czytaj więcej

Dzięki wysiłkom organizatorów, udało się przeprowadzić Europejski Kongres Gospodarczy, czyli ważne ekonomiczne wydarzenie, w jego tradycyjnej formie – to jest jako rzeczywiste spotkanie przedstawicieli biznesu, przemysłu, polityki oraz ekspertów. Na program Europejskiego Kongresu Gospodarczego złożyło się jak zwykle wiele inspirujących debat. Nasz zespół otrzymał zaproszenie do dwóch takich dyskusji:

  • „Na karuzeli trendów” – będącego częścią European Tech and Start-Up Days
  • „Zasoby wodne. W obliczu kryzysu” – podczas którego Artiom Komardin podzielił się swoim doświadczeniem z zarządzania ryzykiem gwałtownych opadów i minimalizowania zagrożenia dla dachów płaskich.

Oprócz dwóch powyższych dyskusji, mieliśmy niemałą przyjemność wysłuchać ciekawych rozmów tworzących Europejski Kongres Gospodarczy. Ale clou naszego pobytu w Katowicach to oczywiście możliwość spotkania z Wami, poznania Waszych potrzeb oraz wytłumaczenie Wam zasady działania Platformy Inteligentny Dach, Detektorów Spiętrzenia Wody czy Sense S-One.

Dlatego serdecznie gratulujemy organizatorom Europejskiego Kongresu Gospodarczego podjętego trudu oraz jego efektów. Wszystkim naszym rozmówcom dziękujemy za obecność i możliwość osobistej wymiany zdań. Zachęcamy Was do dalszego kontaktu – zobowiązujemy się, że żadne pytanie nie zostanie pozostawione bez odpowiedzi.

Autor

Artiom Komardin, CSO
inżynier budownictwa z pełnym zakresem uprawnień. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz UJF Grenoble. Ekspert w zakresie budynków wielkopowierzchniowych, autor kilkudziesięciu ekspertyz i opinii konstruktorskich. Współzałożyciel oraz wiceprezes firmy Sense Monitoring sp. z o.o. dostarczającej platformę Inteligentny Dach do zarządzania ryzykami dachów płaskich.