Unia
Europejska

Mentoring od Sense Monitoring: rozmowa z Tomaszem Rożkiem

Artiom Komardin, CSO 27 września 2020 Kategoria: Aktualności
Tomasz Rożek Artiom Komardin

Na zaproszenie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, wybraliśmy się na rozmowę z redaktorem Tomaszem Rożkiem, aby podzielić się swoim doświadczeniem w prowadzeniu technologicznej spółki, jaką jest Sense Monitoring.

Czytaj więcej

Zawsze z przyjemnością dzielimy się swoją ekspercką wiedzą. Dlatego bez wahania przyjęliśmy zaproszenie od Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Chcieliśmy podpowiedzieć młodszym koleżankom i kolegom, jak założyć własną firmę. Jak stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu oraz jak budować swoją pozycję na rynku.

Rozmowa z Tomaszem Rożkiem miała formę wideorozmowy, dlatego udaliśmy się do studia. Zapewne tego popularnego dziennikarza znacie między innymi w cyklicznej audycji radiowej Trójki „Pytania z kosmosu”. Warto też regularnie zaglądać na jego bloga w serwisie YouTube „Nauka. To lubię”. Za swoją działalność popularyzującą naukę Tomasz Rożek otrzymał nagrodę Rady Programowej Polskiego Radia.

Na rozmowę z redaktorem wybrał się Artiom Komardin. W kilkunastominutowej rozmowie opowiedział o historii Sense Monitoring. O naszej drodze, którą jako firma przebyliśmy od małego start-upu do spółki, która odpowiada za bezpieczeństwo blisko 1 000 000 metrów kwadratów dachów płaskich.

Cały wywiad Tomasza Rożka z Artiomem Komardinem znajdziecie tutaj. Oglądajcie i dzielcie się nim z osobami, które bądź myślą o założeniu własnej firmy, bądź zrobiły to całkiem niedawno. Rozmowa z Tomaszem Rożkiem może być dla nich inspiracją.

Autor

Artiom Komardin, CSO
inżynier budownictwa z pełnym zakresem uprawnień. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz UJF Grenoble. Ekspert w zakresie budynków wielkopowierzchniowych, autor kilkudziesięciu ekspertyz i opinii konstruktorskich. Współzałożyciel oraz wiceprezes firmy Sense Monitoring sp. z o.o. dostarczającej platformę Inteligentny Dach do zarządzania ryzykami dachów płaskich.