Unia
Europejska

SENSE – Inteligentne Dachy dołączyła do akcji Dwie Godziny dla Rodziny dla Człowieka.

Magdalena Zawadzka 23 maja 2023 Kategoria: Aktualności

Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest Instytut Humanites. To już XII edycji kampanii #2h4family#4human, Globalnego Ruchu Społecznego na Rzecz Bliskości, zainicjowanego w odpowiedzi na narastające zjawiska samotności, depresji i kryzysu więzi międzyludzkich. Dbałość pracodawców o przestrzeń sprzyjającą łączeniu sfery zawodowej i rodzinnej ma bezpośredni wpływ na efektywność i realizację celów ekonomicznych firmy oraz na rozwój kompetencji […]

Czytaj więcej

👉Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest Instytut Humanites. To już XII edycji kampanii #2h4family#4human, Globalnego Ruchu Społecznego na Rzecz Bliskości, zainicjowanego w odpowiedzi na narastające zjawiska samotności, depresji i kryzysu więzi międzyludzkich.

👉Dbałość pracodawców o przestrzeń sprzyjającą łączeniu sfery zawodowej i rodzinnej ma bezpośredni wpływ na efektywność i realizację celów ekonomicznych firmy oraz na rozwój kompetencji społecznych kolejnych pokoleń.

👉#2h4famil4human to akcja, która ma na celu zachęcanie pracodawców do budowania dobrej kultury pracy służącej wielowymiarowemu rozwojowi człowieka, gdzie firmy mogą realizować swoje biznesowe cele, a ludzie mają poczucie SENSE i rozwoju.

Autor

Magdalena Zawadzka