Unia
Europejska

WNP.pl pisze o Sense Monitoring

Artiom Komardin, CSO 27 września 2020 Kategoria: Aktualności
WNP.pl pisze o Sense Monitoring

Artykuł przybliżający takie produkty od Sense Monitoring jak Detektory Spiętrzenia Wody czy Platforma Smart Roof jest efektem naszej wizyty na Europejskim Kongresie Gospodarczym. Pośród gości wydarzenia nie brakowało dziennikarzy z najważniejszych polskich redakcji. Dziennikarze serwisu WNP.pl zainteresowali się naszą ofertą dla branży zarządzania budynkami. Efektem takiego zainteresowania jest ciekawie napisany tekst o naszych rozwiązaniach. Przeczytacie […]

Czytaj więcej

Artykuł przybliżający takie produkty od Sense Monitoring jak Detektory Spiętrzenia Wody czy Platforma Smart Roof jest efektem naszej wizyty na Europejskim Kongresie Gospodarczym. Pośród gości wydarzenia nie brakowało dziennikarzy z najważniejszych polskich redakcji. Dziennikarze serwisu WNP.pl zainteresowali się naszą ofertą dla branży zarządzania budynkami.

Efektem takiego zainteresowania jest ciekawie napisany tekst o naszych rozwiązaniach. Przeczytacie go tutaj.

Na deser polecamy wideorozmowę redakcji WNP.pl z Artiomem Komardinem, który podczas dwóch sesji dyskusyjnych Europejskiego Kongresu Gospodarczego reprezentował Sense Monitoring.

Autor

Artiom Komardin, CSO
inżynier budownictwa z pełnym zakresem uprawnień. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz UJF Grenoble. Ekspert w zakresie budynków wielkopowierzchniowych, autor kilkudziesięciu ekspertyz i opinii konstruktorskich. Współzałożyciel oraz wiceprezes firmy Sense Monitoring sp. z o.o. dostarczającej platformę Inteligentny Dach do zarządzania ryzykami dachów płaskich.