Unia
Europejska

Wyróżnienie w konkursie Innowator Podkarpacia dla Sense Monitoring!

Magdalena Zawadzka 7 grudnia 2023 Warning: Undefined variable $post_categories_list_lenght in /usr/home/sense/domains/sense-monitoring.com/public_html/wp-content/themes/sense/includes/pages/class-post-single.php on line 162 Kategoria: Aktualności

Z niezwykłą radością i dumnym sercem dzielimy się z Wami wspaniałą wiadomością – SENSE Monitoring  zostało wyróżnione w konkursie Innowator Podkarpacia, organizowanym przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.! To ogromna satysfakcja dla naszej firmy, a zarazem potwierdzenie, że innowacyjność i zaangażowanie to przyszłość naszego biznesu.Dziękujemy wszystkim pracownikom Sense Monitoring  – to Wasza praca, determinacja i pasja sprawiły, że […]

Czytaj więcej


Z niezwykłą radością i dumnym sercem dzielimy się z Wami wspaniałą wiadomością – SENSE Monitoring  zostało wyróżnione w konkursie Innowator Podkarpacia, organizowanym przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.!
To ogromna satysfakcja dla naszej firmy, a zarazem potwierdzenie, że innowacyjność i zaangażowanie to przyszłość naszego biznesu.
Dziękujemy wszystkim pracownikom Sense Monitoring  – to Wasza praca, determinacja i pasja sprawiły, że możemy świętować ten wyjątkowy moment razem!
Niech ta nagroda będzie bodźcem do sięgania po kolejne osiągnięcia i sukcesy w nadchodzącym 2024 roku!

Autor

Magdalena Zawadzka