Unia
Europejska

Nasz profil w „Fachowym Dekarzu & Cieśli”

Artiom Komardin, CSO 2 listopada 2020 Kategoria: Aktualności
Sense Monitoring w Fachowym Dekarzu & Cieśli

Najnowszy tekst opublikowany w branżowym, cenionym piśmie „Fachowy Dekarz & Cieśla” to znakomita okazja zarówno dla tych, którzy jeszcze nas nie znają, jak i tych, którzy już o nas słyszeli. Z przystępnie napisanego artykułu dowiecie się, jak szerokie wsparcie w obszarze inteligentnego zarządzania bezpieczeństwem dachu płaskiego możemy Wam zaoferować. Poznacie też kompleksowe portfolio produktów wyznaczających […]

Czytaj więcej

Najnowszy tekst opublikowany w branżowym, cenionym piśmie „Fachowy Dekarz & Cieśla” to znakomita okazja zarówno dla tych, którzy jeszcze nas nie znają, jak i tych, którzy już o nas słyszeli. Z przystępnie napisanego artykułu dowiecie się, jak szerokie wsparcie w obszarze inteligentnego zarządzania bezpieczeństwem dachu płaskiego możemy Wam zaoferować. Poznacie też kompleksowe portfolio produktów wyznaczających nowy standard w utrzymaniu budynków wielkopowierzchniowych i będziecie mogli odkryć nasze propozycje dotyczące instalacji fotowoltaicznych dla dachów płaskich.

Cały tekst „Sense Monitoring – bezpieczne zarządzanie dachami płaskimi” znajdziecie tutaj.

Autor

Artiom Komardin, CSO
inżynier budownictwa z pełnym zakresem uprawnień. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz UJF Grenoble. Ekspert w zakresie budynków wielkopowierzchniowych, autor kilkudziesięciu ekspertyz i opinii konstruktorskich. Współzałożyciel oraz wiceprezes firmy Sense Monitoring sp. z o.o. dostarczającej platformę Inteligentny Dach do zarządzania ryzykami dachów płaskich.