Unia
Europejska

Historycznie o Sense Monitoring

Artiom Komardin, CSO 24 listopada 2020 Kategoria: Aktualności
historycznie o sens monitoring

Historycznie o Sense Monitoring to opowieść o tym, jak to się stało, że dotarliśmy do tego punktu, w którym jesteśmy? Jak udało się nam wypracować naszą pozycję na rynku branży zarządzania dachami płaskimi? W jaki sposób przekonaliśmy do naszych produktów jak Platforma Inteligentny Dach czy sensory Sense S-One zarządców budynków wielkopowierzchniowych? O tym dowiecie się […]

Czytaj więcej

Historycznie o Sense Monitoring to opowieść o tym, jak to się stało, że dotarliśmy do tego punktu, w którym jesteśmy? Jak udało się nam wypracować naszą pozycję na rynku branży zarządzania dachami płaskimi? W jaki sposób przekonaliśmy do naszych produktów jak Platforma Inteligentny Dach czy sensory Sense S-One zarządców budynków wielkopowierzchniowych?

O tym dowiecie się z artykułu opublikowanego w serwisie Brief.pl. Tekst to rezultat przyznania nam tytułu 50 Kreatywnych w Biznesie, o czym pisaliśmy wcześniej.

Autor

Artiom Komardin, CSO
inżynier budownictwa z pełnym zakresem uprawnień. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz UJF Grenoble. Ekspert w zakresie budynków wielkopowierzchniowych, autor kilkudziesięciu ekspertyz i opinii konstruktorskich. Współzałożyciel oraz wiceprezes firmy Sense Monitoring sp. z o.o. dostarczającej platformę Inteligentny Dach do zarządzania ryzykami dachów płaskich.