Unia
Europejska

Sense Monitoring w gronie 50 Kreatywnych w Biznesie

Artiom Komardin, CSO 14 października 2020 Kategoria: Aktualności
historycznie o sens monitoring

Jesteśmy w gronie 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie! Ten zaszczytny tytuł otrzymaliśmy podczas gali finałowej jubileuszowej 10. edycji rankingu 50. Kreatywnych. Nasza firma uplasowała się w pierwszej dziesiątce, a dokładnie na szóstym miejscu, co przynosi nam dodatkową satysfakcję. O zestawieniu laureatów 10. edycji zadecydowała Kapituła, w które skład wchodzili przedstawiciele m.in. PKN Orlen, Orange, […]

Czytaj więcej

Jesteśmy w gronie 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie! Ten zaszczytny tytuł otrzymaliśmy podczas gali finałowej jubileuszowej 10. edycji rankingu 50. Kreatywnych. Nasza firma uplasowała się w pierwszej dziesiątce, a dokładnie na szóstym miejscu, co przynosi nam dodatkową satysfakcję.

O zestawieniu laureatów 10. edycji zadecydowała Kapituła, w które skład wchodzili przedstawiciele m.in. PKN Orlen, Orange, DHL Supply Chain czy eurozet. Jej członkowie w pierwszym etapie głosowania oceniali zgłoszenia online, a następnie podczas obrad, które odbyły się w formule hybrydowej, głosowali nad kolejnością wyróżnionych osób i ich projektów. Członkowie Kapituły oceniali projekty nie tylko pod względem kreatywności samego pomysłu czy innowacyjności produktu, ale także sposób realizacji, oryginalność promocji, odnalezienie niszy rynkowej, a także umiejętność skalowania i dostosowania się do niespodziewanych zmian w otoczeniu biznesowym.

Pełne zestawienie, a także zapis całej uroczystej gali wręczenia nagród 50 Kreatywnych w Biznesie, znajdziecie tutaj.

Autor

Artiom Komardin, CSO
inżynier budownictwa z pełnym zakresem uprawnień. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz UJF Grenoble. Ekspert w zakresie budynków wielkopowierzchniowych, autor kilkudziesięciu ekspertyz i opinii konstruktorskich. Współzałożyciel oraz wiceprezes firmy Sense Monitoring sp. z o.o. dostarczającej platformę Inteligentny Dach do zarządzania ryzykami dachów płaskich.