Unia
Europejska

ZAKŁADY KABLOWE BITNER SP. Z O.O.

zdjęcie hali Bitner z lotu ptaka
Sektor Hale magazynowe i logistyczne, Hale produkcyjne
Użytkownik Zakłady Kablowe Bitner Sp. z o.o.
Budynek Hala produkcyjna
Adres ul. Krakowska 2, 32-353 Trzyciąż
Powierzchnia 8200 m2

Bitner Sp. z o.o. to małopolski producent przewodów i kabli buduje swoją markę od 1996 roku. Dziś w ofercie ma ponad 20 000 wyrobów katalogowych, wytwarzanych we własnych halach produkcyjnych i sprzedawanych projektantom, firmom wykonawczym, budowlanym, a także pozostałym podmiotom działającym w takich branżach jak elektryczna, energetyczna, automatyka przemysłowa, telekomunikacyjna bądź informatyczna. Systematyczne inwestycje w firmę oraz wdrażane innowacje – w tym m.in. Platforma Inteligentny Dach od Sense Monitoring – umożliwiają firmie stałe poszerzanie zakresu produkowanych wyrobów.

Jedną z wartości wpisanych w DNA marki Bitner jest bezpieczna oraz produktywna organizacja pracy. Dowodzą tego nie tylko zdobywane przez firmę certyfikaty systemów zarządzania (np. ISO 9001:2015, ISO 14001:2015) oraz certyfikaty wyrobów, ale także działania podejmowane przez władze firmy. Jednym z takich rozwiązań było wdrożenie Platformy Inteligentny Dach, pozwalającej na stały monitoring ugięć dachu płaskiego.

Przykładamy najwyższą wagę do zapewnienia pracownikom bezpieczeństwa i komfortu w naszych halach. Dlatego regularnie poszukujemy kolejnych sposobów na unowocześnianie budynków Bitner. Każde potencjalne wdrożenie starannie analizujemy pod kątem surowych standardów, obowiązujących w naszej firmie. Platforma Inteligentny Dach spełnia nasze oczekiwania, pozwalając kontrolować stan dachu i pozytywnie wpływając na jego eksploatację” – mówi Janusz Nawrocki Dyrektor ds. Inwestycji Bitner.