Unia
Europejska

EXCELLENT

Sektor Hale magazynowe i logistyczne
Użytkownik Excellent
Budynek Magazyn Szkła Podłęże
Adres Podłęże 662, 32-003 Podłęże
Powierzchnia 9000 m2

Excellent to jedna z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek produktów i akcesoriów do łazienek. Na tą silną pozycję marki pracuje codziennie ponad 300 osób zatrudnionych w blisko 200 magazynach, salonach firmowych czy studiach. Należy zwrócić uwagę, że wanny, kabiny prysznicowe, armatura czy meble łazienkowe trafiają nie tylko na polski rynek, ale są również eksportowane do 20 krajów. Bez wątpienia ten sukces można zawdzięczać jakości dobieranych materiałów oraz sprawdzonych podzespołów, z których Excellent wykonuje wszystkie produkty.

Jak zaznaczają przedstawiciele podłęskiego zakładu, na DNA marki Excellent składają się trzy elementy. Jest to jakość, nowoczesne wzornictwo oraz specjaliści w swojej branży. Dlatego w poszukiwaniu kolejnych rozwiązań mających na celu jeszcze większe wzmocnienie pozycji firmy, jej zarząd jest bezkompromisowy. Tym bardziej cieszy fakt, że tak wymagający klient zdecydował się na współpracę z Sense Monitoring oraz instalację Platformy Inteligentny Dach. Dach tego magazynu liczy 9 000 m2. Dzięki sensorom Sense S-One kluczowe dla konstrukcji dachu dane mogą być gromadzone, przetwarzane oraz archiwizowane. Dzięki aplikacji mobilnej, osoby odpowiedzialne za utrzymanie dachu, mają stały dostęp do bieżących danych. Ważnym aspektem jest możliwość weryfikacji obciążenie dachu dowolnym momencie. Użytkownicy aplikacji mogą również monitorować strzałkę ugięcia. Bez wątpienia ważny jest też pomiar pokrywy śnieżnej w czasie rzeczywistym oraz udrażnianie wpustów dachowych.

Nie udałoby się nam uzyskać pozycji lidera rynku, gdyby nie stałe inwestycje w nowoczesne technologie. To one umożliwiają stały rozwój marki Excellent. Wdrożenie Platformy Inteligentny Dach jest logicznym posunięciem, wynikającym z dotychczasowej strategii rozwoju naszej firmy. To rozwiązanie, które odpowiada naszym wysokim wymaganiom oraz przynosi oczekiwane rezultaty w zakresie zwiększenia bezpieczeństwa naszych pracowników oraz unowocześnienia magazynu szkła – tak decyzję o współpracy z Sense Monitoring objaśnia Bogusław Grzybczyk z Zarządu Excellent.