Unia
Europejska

LLENTAB

Sektor Hale produkcyjne
Użytkownik LLENTAB
Budynek Hala produkcyjna i siedziba firmy
Adres Budowlanych 8, 80-298 Gdańsk
Powierzchnia 4500 m2

Llentab to międzynarodowa grupa, której podstawowy obszar działalności to projektowanie, produkcja oraz montaż stalowych hal wielofunkcyjnych. Jeszcze w 1972 r. Llentab było małą szwedzką firmą budowlaną. Z czasem, renoma firmy rosła, rozszerzał się zakres oferty, a liczba klientów szybko się zwiększała. Dziś Grupa Llentab dysponuje siecią filii w Polsce, Niemczech, Norwegii, Czechach, Słowacji oraz Ukrainie. Niewątpliwie firma słynie również ze stosowania technologicznie zaawansowanych rozwiązań. Najlepszym dowodem są zautomatyzowane zakłady produkcyjne, w których powstają wszystkie części konstrukcji wielofunkcyjnych hal stalowych.

Jak podkreślają przedstawiciele Llentab, u podstaw sukcesu grupy leży to, że jest to marka twardo stąpająca po ziemi, koncentrująca się na załatwianiu konkretnych spraw oraz skutecznej realizacji codziennych obowiązków. Dzięki takiemu podejściu, wdrażane ulepszenia oraz rozwiązania bardzo efektywnie przekładają się na stały rozwój Llentab.

Jednym z ostatnich zaimplementowanych technologicznych konceptów jest Platforma Inteligenty Dach. Jest to narzędzie stworzone przez Sense Monitoring, które służy do monitoringu ugięć konstrukcji dachu. W zawiązku z tym sensory Sense S-one zainstalowano nie tylko w hali biurowej (powierzchnia 1550 m2), ale również w hali produkcyjnej (powierzchnia 3170 m2).

Jako specjaliści od konstrukcji hal, najlepiej wiemy, jak kluczowy dla bezpieczeństwa pracowników oraz samych budynków jest stały monitoring dachu. Wiedzieliśmy, że taki system jest nam potrzebny, a do współpracy w tym zakresie zaprosiliśmy najlepszych fachowców oraz wybraliśmy najlepszy produkt. Nasze wymagania spełniła firma Sense Monitoring, która specjalizuje się w rozwiązaniach do monitoringu ugięć. Doceniamy klasę produktów opracowanych przez Sense Monitoring i cieszymy się, że budynki grupy Llentab mogą z nich korzystać” – mówi Michał Szpilewski, Prezes Zarządu Llentabhallen Spółka z o.o.