Unia
Europejska

Premiera nowego produktu DSW

12 października 2019 Kategoria: Woda na dachu

Pod koniec 2019 roku odbyła się premiera nowego produktu do detekcji spiętrzenia wody (DSW) firmy Sense Monitoring.

Czytaj więcej

CHARAKTERYSTYKA DSW

Dążąc do kompleksowego rozwiązania w obszarze inteligentnego dachu, opracowaliśmy nowatorski produkt służący tak ważnej czynności jak pomiar spiętrzenia wody na dachu płaskim, np. podczas nawalnych opadów lub niedrożności wpustów. To kolejna propozycja Sense Monitoring dla właścicieli budynków, zarządców obiektów oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo użytkowników hal, magazynów, centrów logistycznych.

Montaż sensorów do detekcji spiętrzenia wody jest prosty i nie wymaga okablowania. Zalecamy umieszczenie Sensorów DSW tuż przy wpustach dachowych. Wymienne baterie wspomagają panele solarne, które zasilają Sensory DSW. Co ważne, pomiary odbywają się z częstotliwością co 5 minut. Ich dokładność waha się jedynie w granicach do +/- 1cm. Zebrane wyniki przesyłane są bezpośrednio do chmury. Ułatwia to zarządzanie danymi oraz zapewnia do nich błyskawiczny dostęp.

KOLEJNE NARZĘDZIE DLA DACHÓW PŁASKICH: POMIAR SPIĘTRZENIA WODY NA DACHU PŁASKIM

Sensory DSW i S-One integruje Platforma Inteligentny Dach dostępna 24H w przeglądarce internetowej i każdym urządzeniu mobilnym. Aplikacja prezentuje widok dachu budynku z dokładnym rozmieszczeniem punktów pomiarowych, ich bieżącym statusem, możliwością analizy archiwalnych pomiarów i generowaniem raportów. W sytuacjach kryzysowych, czyli w przypadkach przekroczenia zdefiniowanych progów bezpieczeństwa dla danej konstrukcji, użytkownik otrzymuje powiadomienia SMS lub e-mail.

Z pewnością jest to kolejne rozwiązanie od firmy Sense Monitoring, które podnosi wygodę zarządzania i utrzymania wielkopowierzchniowych obiektów. Na pewno znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa wszystkich osób korzystających z takich obiektów jak hale, centra logistyczne, magazyny itp. Reasumując, dzięki Sense Monitoring, pomiar spiętrzenia wody na dachu płaskim jest wreszcie precyzyjny i zapewnia wiarygodne wyniki.

Link do źródła: https://log24.pl/news/2019/11/8/sensory-dsw-nowe-rozwiazanie-do-sense-monitoring,10293