Unia
Europejska

Artiom Komardin w Industry Meetcast

Artiom Komardin, CSO 2 marca 2021 Kategoria: Porady eksperta
Artiom Komardin w Industry Meetcast

W pierwszy marcowy czwartek Artiom Komardin w Industry Meetcast opowie o bezpiecznym zarządzaniu dachami płaskimi. Dzięki zaproszeniu od redakcji tego popularnego cyklu, nasz przedstawiciel przedstawi największe zagrożenia, z którymi na co dzień muszą zmagać się zarządcy budynków wielkopowierzchniowych. Odwilże, nagłe czy długotrwałe opady, niedrożne wpusty dachowe – to tylko część niebezpieczeństw zagrażających konstrukcji obiektu. Dodatkowo, […]

Czytaj więcej

W pierwszy marcowy czwartek Artiom Komardin w Industry Meetcast opowie o bezpiecznym zarządzaniu dachami płaskimi. Dzięki zaproszeniu od redakcji tego popularnego cyklu, nasz przedstawiciel przedstawi największe zagrożenia, z którymi na co dzień muszą zmagać się zarządcy budynków wielkopowierzchniowych. Odwilże, nagłe czy długotrwałe opady, niedrożne wpusty dachowe – to tylko część niebezpieczeństw zagrażających konstrukcji obiektu. Dodatkowo, nowym czynnikiem ryzyka jest postępująca zmiana klimatu. Stwarza ona nowe wyzwania, za którymi nie nadąża polskie prawodawstwo ani dotychczasowe narzędzia.

Rozmowy z Artiomem Komardinem będziecie mogli wysłuchać w czwartek 5 marca. Start o godzinie 15.00 pod tym linkiem. Zapraszamy!

Autor

Artiom Komardin, CSO
inżynier budownictwa z pełnym zakresem uprawnień. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz UJF Grenoble. Ekspert w zakresie budynków wielkopowierzchniowych, autor kilkudziesięciu ekspertyz i opinii konstruktorskich. Współzałożyciel oraz wiceprezes firmy Sense Monitoring sp. z o.o. dostarczającej platformę Inteligentny Dach do zarządzania ryzykami dachów płaskich.