Unia
Europejska

Artiom Komardin w debacie o polskiej Dolinie Krzemowej

Artiom Komardin, CSO 30 listopada 2020 Kategoria: Aktualności
Artiom Komardin w debacie o polskiej Dolinie Krzemowej

Artiom Komardin, wiceprezes Sense Monitoring, w doborowym gronie ekspertów uczestniczył w debacie o polskiej Dolinie Krzemowej. Wspólnie zastanawiali się, jakie warunki należy stworzyć polskiej młodzieży, aby ta bez przeszkód mogła realizować swój innowacyjny potencjał i rozwijać rodzimą Dolinę Krzemową. W ramach debaty „Erasmus, czyli klucz do przedsiębiorczości i innowacji”, zorganizowanej przez My Company Polska rozmawiano […]

Czytaj więcej

Artiom Komardin, wiceprezes Sense Monitoring, w doborowym gronie ekspertów uczestniczył w debacie o polskiej Dolinie Krzemowej. Wspólnie zastanawiali się, jakie warunki należy stworzyć polskiej młodzieży, aby ta bez przeszkód mogła realizować swój innowacyjny potencjał i rozwijać rodzimą Dolinę Krzemową. W ramach debaty „Erasmus, czyli klucz do przedsiębiorczości i innowacji”, zorganizowanej przez My Company Polska rozmawiano również, jak pomóc młodym przedsiębiorcom w tworzeniu krajowych jednorożców – czyli startupowych gigantów, mogących pochwalić się ponadprzeciętnym zyskiem.

Artiom Komardin w debacie spotkał się z następującymi zaproszonymi ekspertami:

  • dr Paweł Poszytek; dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji
  • prof. dr hab. Jan Fazlagić; Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • prof. dr hab. Grzegorz Mazurek; rektor Akademii Leona Koźmińskiego
  • dr Grzegorz Kądzielawski; wiceprezes zarządu, Grupa Azoty

Pełen zapis debaty można obejrzeć tutaj.

Warto w tym miejscu przypomnieć o innych przedsięwzięciach zrealizowanych we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji. Wcześniej Artiom Komardin gościł u znanego i wielokrotnie nagradzanego popularyzatora nauki, red. Tomasza Rożka. W trakcie wywiadu, nasz przedstawiciel opowiadał o historii Sense Monitoring, a także udzielał młodym przedsiębiorcom praktycznych porad, jak zbudować swój startup, a następnie rozwijać i wzmacniać jego markę na rynku. Rozmowę Artioma Komardina z Tomaszem Rożkiem obejrzycie tutaj.

Autor

Artiom Komardin, CSO
inżynier budownictwa z pełnym zakresem uprawnień. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz UJF Grenoble. Ekspert w zakresie budynków wielkopowierzchniowych, autor kilkudziesięciu ekspertyz i opinii konstruktorskich. Współzałożyciel oraz wiceprezes firmy Sense Monitoring sp. z o.o. dostarczającej platformę Inteligentny Dach do zarządzania ryzykami dachów płaskich.