Unia
Europejska

Webinarium o Alertach Pogodowych

Artiom Komardin, CSO 11 grudnia 2020 Kategoria: Alerty Pogodowe

O Alertach Pogodowych, czyli najnowszej funkcjonalności Platformy Inteligentny Dach, opowie Wam podczas webinarium Artiom Komardin, współzałożyciel Sense Monitoring. Zapraszamy Was na spotkanie on-line, podczas którego dowiecie się, jak Alerty Pogodowe pomogą Wam uchronić się przed przykrymi konsekwencjami związanymi ze zmienną aurą. Odbędzie się ono we wtorek 15 grudnia. Start o godzinie 11.00 tutaj. A co […]

Czytaj więcej

O Alertach Pogodowych, czyli najnowszej funkcjonalności Platformy Inteligentny Dach, opowie Wam podczas webinarium Artiom Komardin, współzałożyciel Sense Monitoring. Zapraszamy Was na spotkanie on-line, podczas którego dowiecie się, jak Alerty Pogodowe pomogą Wam uchronić się przed przykrymi konsekwencjami związanymi ze zmienną aurą. Odbędzie się ono we wtorek 15 grudnia. Start o godzinie 11.00 tutaj.

A co znajdzie się w programie webinarium? Zaprezentujemy działanie Alertów Pogodowych, pokażemy, w jaki sposób przygotowywana jest prognoza pogody i jak wyglądają powiadomienia wysyłane do zarządców budynków w przypadku zagrożenia trudnymi warunkami pogodowymi. Uwaga! Podczas webinarium będziecie mogli zdobyć darmowy miesięczny dostęp do Alertów Pogodowych. O szczegółach opowie Artiom Komardin.

Oprócz Alertów Pogodowych, tematem naszego spotkania będzie również Platforma Inteligentny Dach i jej możliwości wsparcia Was w codziennym zarządzaniu budynkiem czy siecią obiektów. Opowiemy także o czujnikach Sense S-One oraz detektorach spiętrzenia wody.

Spotkajmy się we wtorek 15 grudnia o godzinie 11.00 w tym miejscu. Udział w webinarium jest darmowy, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zarejestrujcie się tutaj i do zobaczenia w najbliższy wtorek!

Autor

Artiom Komardin, CSO
inżynier budownictwa z pełnym zakresem uprawnień. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz UJF Grenoble. Ekspert w zakresie budynków wielkopowierzchniowych, autor kilkudziesięciu ekspertyz i opinii konstruktorskich. Współzałożyciel oraz wiceprezes firmy Sense Monitoring sp. z o.o. dostarczającej platformę Inteligentny Dach do zarządzania ryzykami dachów płaskich.