Unia
Europejska
image image

Platforma Inteligentny Dach Przewodnik użytkownika

Platforma Inteligentny Dach to idealne rozwiązanie dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i utrzymanie dachu płaskiego magazynów, hal produkcyjnych itp. Platforma analizuje dane pomiarowe i powiadamia Użytkownika SMSem lub wiadomością typu PUSH, jak również e-mailem o przekroczeniu zdefiniowanych poziomów bezpieczeństwa. Wyniki pomiarów są dodatkowo wizualizowane w postaci wykresów. Platforma dostępna jest przez 24h w każdej przeglądarce internetowej oraz jako aplikacja mobilna dla systemów iOS oraz Android Sense Smart Roof.

Od niedawna Platforma Inteligentny Dach wyposażona jest w nową funkcjonalność – Alerty Pogodowe! Podnosi ona bezpieczeństwo konstrukcji obiektu i ułatwia zarządzanie dachami płaskimi znajdującymi się nawet w różnych lokalizacjach. Platforma Inteligentny Dach dostarcza informacji na temat wpływu pogody na bezpieczeństwo budynku. Precyzyjne i wysłane z wyprzedzeniem alerty, pomagają przygotować się na każde niebezpieczeństwo.

Warning: Undefined variable $block in /usr/home/sense/domains/sense-monitoring.com/public_html/wp-content/themes/sense/includes/pages/class-archive-guide.php on line 93 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/sense/domains/sense-monitoring.com/public_html/wp-content/themes/sense/includes/pages/class-archive-guide.php on line 93
background image

Dlaczego warto używać aplikacji Platforma Inteligentny Dach?

Platforma Smart Roof od Sense Monitoring

Ściągnij aplikację na telefon

Aplikacja dostępna jest na komputerze, tablecie i na telefonie
łatwiejsze zarządzanie siecią budynków

Zarządzaj z dowolnego miejsca

Dostęp do wszystkich danych masz zawsze pod ręką
Uwaga na przeciążenia. Platforma Smart Roof i monitoring ugięć od Sense Monitoring

Reaguj z wyprzedzeniem

Dostaniesz powiadomienie o zagrożeniu dla Twojego dachu
Warning: Undefined variable $block in /usr/home/sense/domains/sense-monitoring.com/public_html/wp-content/themes/sense/includes/pages/class-archive-guide.php on line 179 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/sense/domains/sense-monitoring.com/public_html/wp-content/themes/sense/includes/pages/class-archive-guide.php on line 179
Sense User Guide 01

Jak odczytać powiadomienie o zwiększonym obciążeniu na dachu?

Platforma Inteligentny Dach informuje o szeregu czynników, mających wpływ na konstrukcję obiektu. W powiadomieniu znajdziesz podstawowe informacje, m.in. który punkt zmienił swój status, na jaki poziom, w którym budynku znajduje się ten punkt. Dzięki temu można na bieżąco reagować w wypadku zagrożenia i wzywać ekipę techniczną tylko wtedy, gdy jest ona niezbędna.

Czytaj dalej
Sense User Guide Alert Pogodowy

Jak sprawdzić szczegóły Alertu pogodowego?

Dostałeś powiadomienie o istotnych opadach śniegu lub deszczu i nie wiesz co dalej? Po zalogowaniu się do aplikacji Platforma Inteligenty Dach zobaczysz wiadomość, w którym okresie czasu suma opadów śniegu lub deszczu przekroczy wartość bezpieczną dla konstrukcji obiektu. Może to być suma opadów w ciągu danego dnia lub kilku najbliższych dni.

Czytaj dalej
Sense User Guide 03 czy mój dach jest bezpieczny

Jak szybko zweryfikować czy mój dach jest bezpieczny?

System ikon i oznaczeń w Platformie Inteligentny Dach jest spójny, dlatego zaraz po zalogowaniu do Panelu Głównego widać, w których lokalizacjach budynki są bezpieczne, a które warto zweryfikować bardziej szczegółowo. Dla wygody użytkowników, wszystkie powiadomienia znajdują się w Panelu Głównym, dzięki czemu nie trzeba klikać w dodatkowe zakładki, by szybko sprawdzić, czy Twój dach jest bezpieczny.

Czytaj dalej

Przewodnik użytkownika Platformy Inteligenty Dach

Nie wiesz jak zainstalować aplikację na telefonie? Jakiego typu Powiadomienia wyśle Ci system? A może chciałbyś dodać nowego użytkownika? Pełną wersję Przewodnika po Platformie Inteligenty Dach wraz z opisem wszystkich funkcjonalności znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

Przejdź do Przewodnika