Unia
Europejska
image image

Platforma Inteligentny Dach Przewodnik użytkownika

Platforma Inteligentny Dach to idealne rozwiązanie dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i utrzymanie dachu płaskiego magazynów, hal produkcyjnych itp. Platforma analizuje dane pomiarowe i powiadamia Użytkownika SMSem lub wiadomością typu PUSH, jak również e-mailem o przekroczeniu zdefiniowanych poziomów bezpieczeństwa. Wyniki pomiarów są dodatkowo wizualizowane w postaci wykresów. Platforma dostępna jest przez 24h w każdej przeglądarce internetowej oraz jako aplikacja mobilna dla systemów iOS oraz Android Sense Smart Roof.

Od niedawna Platforma Inteligentny Dach wyposażona jest w nową funkcjonalność – Alerty Pogodowe! Podnosi ona bezpieczeństwo konstrukcji obiektu i ułatwia zarządzanie dachami płaskimi znajdującymi się nawet w różnych lokalizacjach. Platforma Inteligentny Dach dostarcza informacji na temat wpływu pogody na bezpieczeństwo budynku. Precyzyjne i wysłane z wyprzedzeniem alerty, pomagają przygotować się na każde niebezpieczeństwo.

background image

Dlaczego warto używać aplikacji Platforma Inteligentny Dach?

Platforma Smart Roof od Sense Monitoring

Ściągnij aplikację na telefon

Aplikacja dostępna jest na komputerze, tablecie i na telefonie
łatwiejsze zarządzanie siecią budynków

Zarządzaj z dowolnego miejsca

Dostęp do wszystkich danych masz zawsze pod ręką
Uwaga na przeciążenia. Platforma Smart Roof i monitoring ugięć od Sense Monitoring

Reaguj z wyprzedzeniem

Dostaniesz powiadomienie o zagrożeniu dla Twojego dachu
Sense User Guide 01

Jak odczytać powiadomienie o zwiększonym obciążeniu na dachu?

Platforma Inteligentny Dach informuje o szeregu czynników, mających wpływ na konstrukcję obiektu. W powiadomieniu znajdziesz podstawowe informacje, m.in. który punkt zmienił swój status, na jaki poziom, w którym budynku znajduje się ten punkt. Dzięki temu można na bieżąco reagować w wypadku zagrożenia i wzywać ekipę techniczną tylko wtedy, gdy jest ona niezbędna.

Czytaj dalej
Sense User Guide Alert Pogodowy

Jak sprawdzić szczegóły Alertu pogodowego?

Dostałeś powiadomienie o istotnych opadach śniegu lub deszczu i nie wiesz co dalej? Po zalogowaniu się do aplikacji Platforma Inteligenty Dach zobaczysz wiadomość, w którym okresie czasu suma opadów śniegu lub deszczu przekroczy wartość bezpieczną dla konstrukcji obiektu. Może to być suma opadów w ciągu danego dnia lub kilku najbliższych dni.

Czytaj dalej
Sense User Guide 03 czy mój dach jest bezpieczny

Jak szybko zweryfikować czy mój dach jest bezpieczny?

System ikon i oznaczeń w Platformie Inteligentny Dach jest spójny, dlatego zaraz po zalogowaniu do Panelu Głównego widać, w których lokalizacjach budynki są bezpieczne, a które warto zweryfikować bardziej szczegółowo. Dla wygody użytkowników, wszystkie powiadomienia znajdują się w Panelu Głównym, dzięki czemu nie trzeba klikać w dodatkowe zakładki, by szybko sprawdzić, czy Twój dach jest bezpieczny.

Czytaj dalej

Przewodnik użytkownika Platformy Inteligenty Dach

Nie wiesz jak zainstalować aplikację na telefonie? Jakiego typu Powiadomienia wyśle Ci system? A może chciałbyś dodać nowego użytkownika? Pełną wersję Przewodnika po Platformie Inteligenty Dach wraz z opisem wszystkich funkcjonalności znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

Przejdź do Przewodnika