Unia
Europejska

AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU SA / MIRBUD

Sektor Hale magazynowe i logistyczne
Użytkownik Agencja Rozwoju Przemysłu
Budynek Hala
Adres ul. Tołwińskiego 14, Stalowa Wola
Powierzchnia 11 565 m2

MIRBUD jest marką znaną przede wszystkim w środowisku budowlanym. To tam firma ciężko zapracowała na swoją obecną, plasującą się w ścisłej czołówce pozycję. MIRBUD ma do tej pory ponad 350 zakończonych projektów inwestycyjnych. Obszar działalności firmy to budownictwo przemysłowe, użyteczności publicznej lub mieszkaniowe.

Znana ze swych wielu szczęśliwie zakończonych realizacji firma, nie waha się sięgać po nowoczesne technologie, pozwalające na zwiększenie przewagi nad konkurencją czy też terminowe wywiązanie się z podjętych zobowiązań. Na wielkopowierzchniowym dachu płaskim, wieńczącym halę magazynową  z zapleczem socjalnym dla Agencji Rozwoju Przemysłu, zostały zainstalowane czujniki Sense S-One. Które w połączeniu z aplikacją webową dostarczają kompletu informacji o stanie eksploatacji dachu oraz zawiadamiają właściwych pracowników o konieczności podjęcia pilnej interwencji na dachu.

Platforma Inteligentny Dach łączy w sobie funkcję zbierania danych o strzałce ugięcia dachu, stopniu drożności dachowych wpustów czy też wpływie zastoisk wody lub śniegu o nieznanej konsystencji. Wszystkie pozyskiwane informacje – a ich gromadzenie odbywa się w czasie rzeczywistym przez dwadzieścia cztery godziny na dobę – zapewniają pogłębiony zestaw danych. Dzięki nim dach można z powodzeniem eksploatować znacznie dłużej, ekonomiczniej oraz bezpieczniej niż do tej pory. Platforma Inteligentny Dach pomoże także w przeprowadzeniu obowiązkowych przeglądów dachu.