Unia
Europejska

Inteligentne dachy! Jak to działa?

Magdalena Zawadzka 31 marca 2023 Warning: Undefined variable $post_categories_list_lenght in /usr/home/sense/domains/sense-monitoring.com/public_html/wp-content/themes/sense/includes/pages/class-post-single.php on line 162 Kategoria: Aktualności, Porady eksperta

Współzałożyciel i wiceprezes SENSE Smart Roofs Artiom Komardin opowiada o Platformie Inteligentny Dach i rozwiązaniach oferowanych przez Firmę.SENSE Smart Roofs, dzięki innowacyjnym systemom monitorowania, chroni już ponad 2 000 000 metrów kwadratowych dachów w całym kraju. 👉Dzięki skutecznym i wygodnym narzędziom ochrona dachów dużych budynków stała się prostsza.Zachęcamy do obejrzenia wywiadu. Dziękujemy Triflow za rozmowę!

Czytaj więcej

Współzałożyciel i wiceprezes SENSE Smart Roofs Artiom Komardin opowiada o Platformie Inteligentny Dach i rozwiązaniach oferowanych przez Firmę.
SENSE Smart Roofs, dzięki innowacyjnym systemom monitorowania, chroni już ponad 2 000 000 metrów kwadratowych dachów w całym kraju. 👉Dzięki skutecznym i wygodnym narzędziom ochrona dachów dużych budynków stała się prostsza.
Zachęcamy do obejrzenia wywiadu. Dziękujemy Triflow za rozmowę!

Autor

Magdalena Zawadzka