Unia
Europejska

Alerty Pogodowe w BIK S.A.

Artiom Komardin, CSO 30 listopada 2020 Kategoria: Alerty Pogodowe
alerty pogodowe w bik sa

Alerty Pogodowe w BIK S.A. – to nasze premierowe wdrożenie technologicznej nowości, ułatwiającej zarządzanie dachami płaskimi. Dzięki temu rozwiązaniu konstrukcja obiektów znajdujących się w parku deweloperskim firmy BIK S.A. jest teraz chroniona jeszcze skuteczniej. Implementacja Alertów Pogodowych na potrzeby Biura Inwestycji Kapitałowych jest jednocześnie pierwszym wdrożeniem naszej nowej funkcjonalności, dodanej do Platformy Inteligentny Dach. Głównym […]

Czytaj więcej

Alerty Pogodowe w BIK S.A. – to nasze premierowe wdrożenie technologicznej nowości, ułatwiającej zarządzanie dachami płaskimi. Dzięki temu rozwiązaniu konstrukcja obiektów znajdujących się w parku deweloperskim firmy BIK S.A. jest teraz chroniona jeszcze skuteczniej.

Implementacja Alertów Pogodowych na potrzeby Biura Inwestycji Kapitałowych jest jednocześnie pierwszym wdrożeniem naszej nowej funkcjonalności, dodanej do Platformy Inteligentny Dach. Głównym celem Alertów Pogodowych jest  śledzenie komunikatów pogodowych i porównywanie ich z parametrami, na jakie został zaprojektowany konkretny budynek. W razie niebezpieczeństwa zarządca obiektu otrzyma alert oraz inteligentne wskazówki, jak poradzić sobie z zagrożeniem.

Alerty Pogodowe w BIK S.A. są też głównym tematem artykułu właśnie opublikowanego w branżowym serwisie Property News. Zachęcamy do przeczytania tekstu „Nowe narzędzie uprzedzi BIK o zmianach pogodowych”, który znajdziecie tutaj.

Warto też obejrzeć przygotowany przez nas poradnik, przybliżający sposób działania Alertów Pogodowych.

Więcej o Alertach Pogodowych dowiecie się tutaj. Alerty Pogodowe są częścią Platformy Inteligentny Dach.

Autor

Artiom Komardin, CSO
inżynier budownictwa z pełnym zakresem uprawnień. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz UJF Grenoble. Ekspert w zakresie budynków wielkopowierzchniowych, autor kilkudziesięciu ekspertyz i opinii konstruktorskich. Współzałożyciel oraz wiceprezes firmy Sense Monitoring sp. z o.o. dostarczającej platformę Inteligentny Dach do zarządzania ryzykami dachów płaskich.