Unia
Europejska

ROHLIG SUUS LOGISTICS

Sektor Hale magazynowe i logistyczne
Użytkownik ROHLIG SUUS Logistics
Budynek Obiekt o funkcjach magazynowo-przeładunkowych
Adres Sąsiedzka 6, 05-806 Sokołów
Powierzchnia 48,5 tys. m kw

Platforma Inteligentny Dach w ROHLIG SUUS Logistics to bieżący dostęp do informacji o stanie konstrukcji obiektu, ułatwione przeglądy dachów i możliwość odpowiednio wczesnego reagowania na gwałtowne zmiany pogodowe to wymierne wsparcie branży logistycznej. Dzięki Platformie Inteligentny Dach zarządzanie budynkami wzmocni bezpieczeństwo łańcucha dostaw w ROHLIG SUUS Logistics. Nasze rozwiązanie to nowy standard wyposażenia w obiektach tego logistycznego giganta.

Ciągłość i stabilność naszych operacji jest dla nas szczególnym priorytetem. Takie podejście umożliwia nam rozwój i kontynuację współpracy z naszymi partnerami. W tym wszystkim szczególnie ważne jest dla nas bezpieczeństwo naszych pracowników, powierzanych przez klientów towarów, a także zachowanie ciągłości oraz terminowości dostaw, co jest kluczowe dla naszych klientów – mówi Krzysztof Gąsiewski, branch director ROHLIG SUUS Logistics. Dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z Platformy Inteligentny Dach stworzonej przez Sense Monitoring. Zapewnia nam ona stały dostęp do informacji o naszych wielkopowierzchniowych dachach. Dane, jakie dzięki niej otrzymujemy, pozwalają nam zareagować z wyprzedzeniem na potencjalne przeciążenia – wyjaśnia Krzysztof Gąsiewski.

Tutaj można obejrzeć filmowe podsumowanie wdrożenia Platformy Inteligentny Dach dla ROHLIG SUUS Logistics.

Zrealizowanie projektu dla ROHLIG SUUS Logistics przynosi nam wielką satysfakcję. Przede wszystkim dlatego, że naszemu rozwiązaniu zaufała firma, która na co dzień mierzy się z ogromem wyzwań natury logistycznej. Kto zna skalę działalności ROHLIG SUUS Logistics, ten wie, że nie ma tam miejsca na błędy. Każda podjęta decyzja i każde przedsięwzięte działanie muszą być perfekcyjne. Jako zespół Sense Monitoring cieszymy się, że możemy dostarczyć narzędzie adekwatne do potrzeb dużej firmy logistycznej – mówi Tomasz Dudek, wiceprezes Sense Monitoring.

Platforma Inteligentny Dach została wdrożona w obiekcie ROHLIG SUUS Logistics