Inteligentne Dachy od Sense Monitoring dla 7R

Inteligentne Dachy od Sense Monitoring dla 7R

Author : Artiom Komardin

Firma Sense wdraża nową technologię do zarządzania ryzykami dachów płaskich dla 7R, polskiego dewelopera powierzchni magazynowych. Platforma Inteligentny Dach minimalizuje wpływ zmian klimatycznych na budynek i wydłuża jego trwałość. Pierwszy obiekt 7R wyposażony w ten system powstaje w ramach 7R Park Gdańsk II w Kowalach, gdzie docelowo zostanie oddanych do użytku 61 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Czytaj więcej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i ich zapotrzebowaniu na rozwiązania ułatwiające codzienne zarządzanie obiektami, a także podnoszące poziom bezpieczeństwa, firma Sense Monitoring zaproponowała deweloperowi 7R platformę Inteligentny Dach. To narzędzie webowe, które kompleksowo łączy w sobie kluczowe funkcjonalności do zarządzania wielkopowierzchniowymi dachami. Zapobiega przeciążeniom i alarmuje z wyprzedzeniem o ryzykach przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

Chcemy dostarczać naszym klientom najlepsze na rynku rozwiązania w zakresie utrzymania budynków wielkopowierzchniowych. W obecnych czasach, kiedy zmiany klimatyczne często wywołują gwałtowne zjawiska pogodowe, na znaczeniu przybiera możliwość zwinnego i zdalnego zarządzania nieruchomościami. Jesteśmy przekonani, że technologia firmy Sense Monitoring doskonale się sprawdzi. Dostęp do danych kluczowych dla bezpieczeństwa pracowników oraz zasobów materialnych składowanych w budynku zapewni naszym najemcom komfort w prowadzeniu codziennej działalności. My z kolei będziemy mogli zdalnie monitorować sytuację, aby reagować z wyprzedzeniem i efektywnie zarządzać całą siecią naszych budynków, mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.

Współpraca z 7R to kolejny krok w naszej strategii rozwoju upowszechnienia monitoringu konstrukcji wśród największych deweloperów, mówi Tomasz Dudek, wiceprezes Sense Monitoring. Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie które tworzymy, staje się nowym standardem dla budynków wielkopowierzchniowych – dodaje Dudek.

7R - lider na rynku nieruchomości komercyjnych

7R to aktywny od 10 lat polski deweloper nowoczesnych przestrzeni magazynowych. W portfelu firmy znajduje się obecnie ponad 600 000 mkw. powierzchni, a na różnych etapach procesu inwestycyjnego kolejne 700 000 mkw. w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski.

Sense Monitoring - specjaliści dla dachów wielkopowierzchniowych

Sense Monitoring jest polską firmą wysokotechnologiczną chroniąca ponad 900 000 mkw. dachów płaskich. Za swoje rozwiązanie Sense S-One otrzymała nagrodę główną za Innowacyjny produkt roku 2018 w branży Transportu Logistyki oraz produkcji. Wśród realizacji firmy nie brakuje magazynów pod wynajem, a także hal produkcyjnych z branży automotive, logistyki czy hal sportowo-widowiskowych.

Sense zamontuje Inteligentne Dachy we wszystkich Parkach Segro

Data publikacji: 2020-03-01

SEGRO, wiodący deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnych powierzchni magazynowych, jest już kolejną w Europie firmą, która stawia na inteligentne dachy. Udane testowe wdrożenie w 2017 roku przekonało SEGRO do wyposażenia swojego drugiego już budynku na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn w system Sense S-One. Do końca 2020 roku planujemy instalację systemu od Sense w każdym z naszych parków na terenie Polski – informuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Fotowoltaika na dachach płaskich. Część pierwsza: obecny stan i przyszłość fotowoltaiki w Polsce.

Data publikacji: 2020-04-27

Jeśli interesujecie się fotowoltaiką i rozważacie wykorzystanie tego odnawialnego źródła energii dla swojej firmy, mamy dla Was dobrą wiadomość. Zespół Sense Monitoring przygotował dla Was cykl fachowych tekstów, które pozwolą Wam poznać najważniejsze zagadnienia instalacji fotowoltaicznych. Chcemy pomóc Wam podjąć najlepszą dla Was decyzję dotyczącą zastosowania paneli słonecznych. Śledźcie więc naszego bloga – to tu ukazywać się będą kolejne teksty.