SENSE Monitoring - ABOUT US

ABOUT US

Discover Sense Monitoring

Naszym celem jest budowanie prostych rozwiązań dla skomplikowanych problemów. Wierzymy w rozwiązania stworzone z pasją.

read more
scroll down

Zarząd

przemek galazka

Przemysław Gałązka

CEO

Entuzjasta elektroniki chociaż skończył zupełnie inne kierunki studiów: informatykę oraz geodezję na AGH. Świetnie organizuje pracę zespołu i nadaje wizję rozwoju całej spółki. Karierę zawodową budował w firmach Alior, PayU czy EricPOL. Programuje we wszystkich znanych językach skryptowych i nie tylko. Lubi pohałasować na perkusji i wyciszyć się na rybach.

artiom komardin

Artiom Komardin

CSO

Inżynier budownictwa z wszelkimi możliwymi uprawnieniami. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej oraz UJF Grenoble. W karierze zawodowej nie był stały w uczuciach - zajmował się zarówno halami przemysłowymi jak i energetyką. Autor kilkudziesięciu ekspertyz budowlanych. Po godzinach szarpie druty i zmywa naczynia.

tomasz dudek

Tomasz Dudek

CFO

Finansista i manager z krwi i kości - ukończył Bankowość na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ostatnie 16 lat spędził w Amica S.A. gdzie przebył szczeble od kierownika serwisu do wiceprezesa odpowiedzialnego za zakupy i logistykę. Obecnie jest członkiem Rady Nadzorczej Amiki. Zna od podszewki tematykę produkcji na wielką skalę i wnosi do firmy spokój, organizację i doświadczenie. Odpowiada za finanse, operacje i obsługę największych firm. Prywatnie domowy kucharz i miłośnik dobrego wina, a także zapalony biegacz.

Team

Iwona Oknińska-Dudek

Office Manager

Odpowiadam za administrację finansową i dobry nastrój. Chociaż pracuję w „chmurze” , to twardo stąpam po ziemi

Kamil Olszewski

Kierownik Serwisu

Organizuję montaże naszego systemu oraz wspieram Klienta w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Z zamkniętymi oczami montuję sensory, a instalację uruchamiam za pomocą myśli.

To możesz być Ty!

Przedstawiciel Handlowy

Dbam o terminowość realizacji i staram się proponować Klientom najlepsze rozwiązania.

Join us!

Osiągnięcia

Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2018

Grudzień 2018

W dniu 4 grudnia br. podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2018 w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie ogłoszone zostały wyniki konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2018. Nagrodę główną w konkursie zdobyła firma Sense Monitoring za system Sense S-One – innowacyjny system służący do ciągłej kontroli dachów płaskich i zapobiegania ich przeciążeniom.

read more »

European Start-up Days

Maj 2018

W ramach 10. edycji EKG odbyło się ponad 150 sesji tematycznych z udziałem 900 prelegentów, 700 akredytowanych dziennikarzy i 11,5 tys. gości. Towarzyszące Kongresowi European Start-up Days odwiedziło 2,5 tys. osób. Firma SENSE Monitroing wygrała w kategorii Tradition&Modernity oraz odebrała nagrody z rąk Prezesa Grupy PTWP, Pani Wiceprezes Banku ING oraz Prezesa Business Link Poland.

Wolves Summit

KWIECIEŃ 2017

Wolves Summit to międzynarodowa konferencja gromadząca startupy, inwestorów, przedstawicieli korporacji i programistów z ponad 50 krajów z całego świata. Firma SENSE Monitoring była jedyną polską firmą wybraną do finałowej 10tki do tzw. Great Pitch. Nagrodzeni zostaliśmy przez Amazon Web Services oraz zaproszeni przez Fundację Plug In do prezentacji w Londynie.

Startupy w Pałacu

Marzec 2017

Z kilkuset zgłoszeń Rada Fundacji Startup Poland wytypowała 33 najlepsze projekty, z których ostatecznie wybrano 10 najlepszych do wystąpnienia przed Prezydentem RP, przedstawicielami Rządu oraz Prezesami największych spółek. Firma SENSE Monitoring odebrała specjalny „paszport” uprawniający do udziału w jednej z misji gospodarczych głowy państwa.

European Startup Awards

GRUDZIEŃ 2016>

Global Startup Awards to konkurs organizowany od 2012 roku w 52 krajach i 5 regionach świata. Otrzymaliśmy tytuł najlepszego rozwiązania z kategorii Smart City w Polsce i byliśmy zaproszeni na ceremonię wręczenia nagród w Parlamencie Europejskim.

Kalendarium

2012: NASZE POCZĄTKI

Geodetę, programistę i inżyniera budownictwa połączyła chęć stworzenia systemu, który pomoże w utrzymaniu budynków wielkopowierzchniowych.

2016: NARODZINY SYSTEMU SENSE S-ONE

Po czterech latach prototypowania i wnikliwych analiz Sense S-One jest gotowy do działania.

2017: EUROPEAN STARTUP AWARDS

W siedzibie Parlamentu Europejskiego odbieramy nagrodę dla najlepszego rozwiązania Smart City.

2017: UDZIAŁ W PROJEKCIE STARTUPY W PAŁACU PREZYDENCKIM

Prezentujemy system Sense S-One w Pałacu Prezydenckim. Z rąk Prezydenta RP otrzymujemy “paszport” uprawniający nas do udziału w jednej misji gospodarczej głowy państwa.

2017: NAGRODA NA WOLVES SUMMIT I ZAPROSZENIE DO LONDYNU

Nagroda od Amazon Web Services i zaproszenie od Fundacji Plug In do zaprezentowania systemu w Londynie.

2018: NAGRODA NA EUROPEAN START-UP DAYS

Odbieramy nagrodę w kategorii Tradition & Modernitity.

2018: NOWE WYZWANIA I DALSZY ROZWÓJ

Ciągle udoskonalamy nasz system, tak by sprostać potrzebom wszystkich Klientów.

Wants more?

Imagine the technology keeps monitoring your building 24/7 all year round. You don’t have to worry when you leave for the day or take a vacation: SENSE Smart Roofs will ensure the safety of your building. Consider this today, and in just a few short days you can enjoy your peace of mind.

Testimonials

"Sense S-One is an excellent example of how modern technologies can be harnessed in facility management, specifically in roof structure maintenance. It's ongoing monitoring, registration of variables, and analysis – including weather forecasts – not only contribute to cost optimization in facility maintenance, but also make it possible to address changing conditions well in advance."
Mam duże doświadczenie w utrzymaniu budynków. Akurat tej konstrukcji jestem pewny, ale system Sense może wcześniej poinformować mnie o koniecznej akcji serwisowej. I to jest jego duża zaleta.
Poznaliśmy firmę Sense Monitoring podczas Industrial Innovation Day. Zaintrygowało nas ich nowoczesne podejście do problemów z dachem. Bardzo szybko podjęliśmy decyzję, że taki system musi znaleźć się w naszej nowe hali
Współpracujemy z kilkoma startupami z branży hardwarowej. Natomiast nikt wcześniej nie przyszedł do nas z rozwiązaniem, które może nam się przydać w codziennej eksploatacji budynków. Wierzymy, że firma Sense Monitoring zostanie naszym klientem, a nie tylko usługodawcą.
Firma Sense stanęła na wysokości zadania instalując system w zaledwie kilka godzin. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam.
Każda firma z rozproszoną siecią budynków zmaga się z kontrolą bieżących kosztów - poszukiwaliśmy zatem rozwiązania, które sprawi, że będąc w centrali w Warszawie będziemy mogli na bieżąco prześledzić sytuację na dachach naszych sklepów. System Sense S-One przerósł nasze oczekiwania dlatego, że oprócz poprawy bezpieczeństwa dodatkowo zaoszczędziliśmy na odśnieżaniu i naprawach membrany dachowej.
Na początku wdrożyliśmy system SENSE S-One w budynku o WER Bydgoszcz o powierchni dachu 17 000 m2. Sama instalacja przebiegła w ekspresowym tempie, co pozwoliło na jej uruchomienie jeszcze w sezonie zimowym. W następnych krokach planujemy sukcesywnie wyposażać kolejne budynki logistyczne Poczty Polskiej, dzięki czemu zarządzanie ryzykami dachów płaskich będzie możliwe z poziomu centrali w Warszawie.
System Sense S-One został zamontowany w naszej nowej hali Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu, dzięki inteligentnej aplikacji mamy aktualną wiedzę nt. reakcji konstrukcji dachu na różne zjawiska atmosferyczne. Jest ona niezastąpiona w naszej codziennej pracy ponieważ wspomaga zarządzanie obiektem. Rzecz naprawdę godna polecenia innym