Woodward, Inc

Woodward, Inc jest niezależną firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Oferuje innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem. Obecnie firma zatrudnia ok. 300 osób.

„Mam duże doświadczenie w utrzymaniu budynków. Akurat tej konstrukcji jestem pewny, ale system Sense może wcześniej poinformować mnie o koniecznej akcji serwisowej. I to jest jego duża zaleta”

Edward Wawrykiewicz, Facility Manager zakładu produkcyjnego Woodward Polska w Niepołomicach
Skarbowa 32, 32-005 Niepołomice 50.039673, 20.193527
Powierzchnia : 8000 m2

Zakład produkcyjny Woodward Polska

Zakład produkcyjny Woodward Polska w Niepołomicach powstawał w dwóch etapach, z których każdy liczył po ok. 4 000 m2 powierzchni. Konstrukcję budynków wspierają ramy stalowe z profili gorącowalcowanych wzmocnionych w strefach podparcia. W drugim etapie budowy powstał segment wyższy od starszego budynku, co doprowadziło do występowania tzw. worków śnieżnych. Mimo że projekt uwzględniał dodatkowe obciążenia, klient chciał sprawdzić rzeczywiste zapasy nośności. Sense Monitoring zaproponował ekonomiczne i autonomiczne rozwiązanie bez korzystania z sieci lokalnej klienta. W hali zamontowaliśmy router GSM do zastosowań przemysłowych, co w przypadku klienta branżowego miało niebagatelne znaczenie. W jednej części hali pracuje duża suwnica, ale nasza autorska metoda pomiarowa sprawia, że jej ruch nie zaburza pracy czujników Sense S-One.

chronimy już 168 000m2

Wybrane realizacje

Nasz system chroni budynki magazynowe, produkcyjne oraz handlowe. Poznaj naszych Klientów i dołącz do ich grona.