Nowa hala magazynowa

Budowa nowej hali magazynowej wiązała się z przeprowadzką z dotychczasowych budynków wynajmowanych. Doświadczenie z usterkami na dachu było więc problemem poprzedniego właściciela, a nie naszym - mówi inspektor nadzoru Wacław Dyll.

Excellent S.A

Polska firma, lider w branży wyposażenia łazienek, istniejąca na rynku od ponad 26 lat. Zatrudnia obecnie 300 pracowników i posiada dwa duże magazyny własne, Salon Firmowy, ponad 50 Studiów Excellent oraz ogólnopolską sieć ok. 1000 firm współpracujących. Swoje produkty eksportuje do 20 krajów na całym świecie.

„Poznaliśmy firmę Sense Monitoring podczas Industrial Innovation Day. Zaintrygowało nas ich nowoczesne podejście do problemów z dachem. Bardzo szybko podjęliśmy decyzję, że taki system musi znaleźć się w naszej nowe hali”

Bogusław Grzybczyk, Wiceprezes Excellent SA.
Niepołomicka Strefa Inwestycyjna 50.021076, 20.171624
Powierzchnia : 9000 m2

Magazyn Szkła Podłężę

Inwestując w budowę nowej siedziby, firma Excellent zadbała o to, by budynek wyposażony został w nowoczesne systemy automatyzacji, w tym Sense S-One, autorskie rozwiązanie oferowane przez Sense Monitoring. Budynek jest trzynawowy, a w każdej nawie o rozpiętości 30 metrów zamontowane są suwnice. Konstrukcję dachu wspierają dźwigary stalowe kratownicowe wolnopodparte na słupach żelbetowych. Tarcze pomiarowe systemu Sense S-One rozmieściliśmy na dźwigarach w miejscach, które są najbardziej narażone na występowanie tzw. worków śnieżnych, czyli attykach oraz pasmach świetlnych. W hali przewiduje się dość znaczny ruch produkcyjny oraz częste przejazdy suwnic. W takich warunkach system pomiarowy Sense S-One sprawdza się najlepiej, zapobiegając zaburzeniom pomiaru.

chronimy już 168 000m2

Wybrane realizacje

Nasz system chroni budynki magazynowe, produkcyjne oraz handlowe. Poznaj naszych Klientów i dołącz do ich grona.