Grupa OKNOPLAST

została założona w 1994 r. w Krakowie. Jej celem jest tworzenie estetycznych okien najlepszej jakości. Jakość okien Grupy Oknoplast potwierdzają liczne nagrody i uznanie rzeszy zadowolonych kKlientów na całym świecie.

Innowacje i Jakość

W swoich działaniach firma stawia się na innowacyjność, dlatego produkty, które oferuje, to nie tylko nowoczesny czy klasyczny design, ale również najnowsze technologie zapewniające najlepsze parametry produktów

Decyzja o instalacji systemu Sense S-One była dość oczywista. Jest to jedyny dostępny system, który ani nie ingeruje ani w konstrukcję (brak wiercenia, spawania), ani nie ogranicza pracy zakładu.

Paweł Wilczek, inż.ds. infrastruktury w Grupie Oknoplast
Ochmanów 117, 32-003 Podłęże 50.002453, 20.126949
Powierzchnia : 38 000 m2

Zakład produkcyjny

Pierwsze budynki produkcyjne powstały pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Kolejno rozbudowano zakład do obecnej powierzchni 38 tys m2. Wszystkie hale są wykonane w systemie Llentabhallen. Rozpoczęliśmy współpracę po bardzo szczerej rozmowie nt dotychczasowych doświadczeń w utrzymaniu dachu. Dobraliśmy system w taki sposób aby wiarygodnie mierzył możliwe deformacje konstrukcji, które mogą wpłynąć na pracę zakładu - np zatrzymać suwnicę. Hale oknoplastu są bardzo ekonomicznie zaprojektowane - nie ma w nich dużego światła pod kratownicami. Dlatego umieściliśmy sensor oraz tarczę powyżej dolnego pasa dźwigara. Daje nam to pewność, że w tej przestrzeni nie odbywa się żaden ruch produkcyjny - a ten naprawdę jest spory i to 24h na dobę. Rozwiązaliśmy problem z częstą kontrolą wpustów dachowych, zatkanie których może spowodować spiętrzenie wody opadowej.

chronimy już 168 000m2

Wybrane realizacje

Nasz system chroni budynki magazynowe, produkcyjne oraz handlowe. Poznaj naszych Klientów i dołącz do ich grona.