Szwedzka technologia

Hale LLENTAB wykorzystywane są w różnorodny sposób, m.in. jako zakłady produkcyjne (w tym hale dla przemysłu spożywczego), magazyny (również te wysokiego składowania), sklepy wielkopowierzchniowe, salony wystawiennicze, hangary, budynki inwentarskie itp. Firma wyróżnia się elastycznym podejściem do projektowania, produkcji i montażu hal z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów wykorzystując unikatowe rozwiązania mające wymierny wpływ na funkcjonalność, trwałość i estetykę nawet po wielu latach użytkowania.

Hale Stalowe

Firma Llentabhallen na rynku polskim istnieje od 1992 roku i w swoim dorobku ma wybudowanych ponad 1800 hal. Szwedzka marka LLENTAB od przeszło 45 lat znana jest w Europie dzięki wybudowaniu ponad 10000 hal stalowych.

„Z firmą Sense Monitoring wiążemy duże nadzieje. Chcemy pokazać że hale mogą być również inteligentne”

Michał Szpilewski, Prezes Zarządu
Budowlanych 8, Gdańsk 54.373930, 18.461811
Powierzchnia : 4500

Zakład Produkcyjny i biurowiec Llentabhallen

Hale w konstrukcji Llentab to lekkie konstrukcje ale sprawdzone w ciężkim skandynawskim klimacie. Siedziba główna firmy znajduje się w Szwecji i stąd ten surowy i funkcjonalny design. Cała konstrukcja jest wykonywana bez jedynego spawu – wszystkie elementy są skręcane na budowie. Taka duża liczba połączeń wymaga wysokiej kultury wykonawstwa jak również późniejszego utrzymania. Instalacja systemu Sense daje dodatkową ochronę w postaci powiadomień jeżeli ugięcia zbliżają się do maksymalnych. Można powiedzieć że mamy diagnostykę on-line stanu konstrukcji. Pokazujemy aplikację do zarządzania dachem Sense S-One naszym klientom – nie było wczesniej rozwiązania równie dobrego i łatwego do implementacji z naszymi konstrukcjami.