Szwedzka technologia

Hale LLENTAB wykorzystywane są w różnorodny sposób, m.in. jako zakłady produkcyjne (w tym hale dla przemysłu spożywczego), magazyny (również te wysokiego składowania), sklepy wielkopowierzchniowe, salony wystawiennicze, hangary, budynki inwentarskie itp. Firma wyróżnia się elastycznym podejściem do projektowania, produkcji i montażu hal z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów wykorzystując unikatowe rozwiązania mające wymierny wpływ na funkcjonalność, trwałość i estetykę nawet po wielu latach użytkowania.

Hale Stalowe

Firma Llentabhallen na rynku polskim istnieje od 1992 roku i w swoim dorobku ma ponad 1 800 wybudowanych hal. Szwedzka marka LLENTAB znana jest w Europie od przeszło 45 lat dzięki wybudowaniu ponad 10 000 hal stalowych. Firma wyróżnia się elastycznym podejściem do projektowania, produkcji i montażu hal z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów, wykorzystując unikatowe rozwiązania mające wymierny wpływ na funkcjonalność, trwałość i estetykę nawet po wielu latach użytkowania. Hale LLENTAB wykorzystywane są w różnorodny sposób, m.in. jako zakłady produkcyjne (w tym hale dla przemysłu spożywczego), magazyny (również te wysokiego składowania), sklepy wielkopowierzchniowe, salony wystawiennicze, hangary, budynki inwentarskie itp.

Z firmą Sense Monitoring wiążemy duże nadzieje. Chcemy pokazać że hale mogą być również inteligentne

Michał Szpilewski, Prezes Zarządu
ul. Budowlanych 8, 80-298 Gdańsk 54.373930, 18.461811
Powierzchnia : 4500

Hala produkcyjna i siedziba firmy w Gdańsku

Hale budowane w systemie Llentab to konstrukcje lekkie, ale sprawdzone w ciężkim skandynawskim klimacie. Siedziba główna firmy znajduje się w Szwecji, a jej surowy i funkcjonalny design przekłada się na jej polską siedzibę i halę produkcyjną w Gdańsku. Ich konstrukcja wykonywana jest w całości bez choćby jednego spawu – wszystkie elementy są skręcane na placu budowy. Taka duża liczba połączeń wymaga wysokiej kultury wykonawstwa, jak również późniejszego utrzymania. Instalacja systemu SENSE zapewnia dodatkową ochronę za pośrednictwem powiadomień automatycznie generowanych i wysyłanych w przypadku, gdy ugięcia zbliżają się do poziomów maksymalnych. System ten umożliwia bieżącą diagnostykę stanu konstrukcji on-line. Llentabhallen sama oferuje aplikację do zarządzania dachem SENSE S-One swoim klientom, przyznając, że nie było wcześniej rozwiązania równie dobrego i łatwego do implementacji z konstrukcjami firmy.

chronimy już 168 000m2

Wybrane realizacje

Nasz system chroni budynki magazynowe, produkcyjne oraz handlowe. Poznaj naszych Klientów i dołącz do ich grona.