Smart Factory

Budynki produkcyjne w Suchej Beskidzkiej doskonale obrazują rozwój firmy - zakład jest ciągle rozbudowywany, a dachy tworzą obecnie kilkanaście płaszczyzn o różnych wysokościach. Ostatnim etapem było wybudowanie nowoczesnego segmentu Smart Factory, który stał się wizytówką firmy. Zakład położony jest w górach, dlatego większe opady śniegu nie są tu rzadkością. Obsługa opracowała co prawda najbardziej optymalny schemat usuwania śniegu, niestety większość ląduje i zalega na dachu jednego z najstarszych budynków.

Fideltronik Poland sp. z o.o.

Fideltronik jest firmą rodzinną o 100% polskim kapitale z 30-letnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Należy do grona liderów świadczących kompleksowe usługi. Zespół Fitech to setki specjalistów i entuzjastów, którzy wciąż nabywają doświadczenie we współpracy nie tylko z największymi graczami lecz także z kreatywnymi startupami. Obecnie firma zatrudnia ok. 2 500 osób.

Współpracujemy z kilkoma startupami z branży hardwarowej. Natomiast nikt wcześniej nie przyszedł do nas z rozwiązaniem, które może nam się przydać w codziennej eksploatacji budynków. Wierzymy, że firma Sense Monitoring zostanie naszym klientem, a nie tylko usługodawcą

Piotr Gustof, Fideltronik Polska
Beniowskiego 1, 34-200 Sucha Beskidzka 49.743598, 19.594192
Powierzchnia : 14 000 m2

Zakład produkcyjny w Suchej Beskidzkiej

Sense Monitoring zaproponował klientowi rozwiązanie, które pozwoli kontrolować stan konstrukcji podczas operacji dociążania dachu śniegiem z innych połaci. Wcześniej dokonywano tego metodą „na oko”. W hali służącej do produkcji elektroniki panują niemal laboratoryjne standardy pracy i, a sterylność pomieszczenia zapewnia naszym czujnikom idealne warunki pomiarowe.

chronimy już 168 000m2

Wybrane realizacje

Nasz system chroni budynki magazynowe, produkcyjne oraz handlowe. Poznaj naszych Klientów i dołącz do ich grona.