Centrum Handlowe CORONA

Pierwsze centrum handlowe „Korona” zostało otwarte 15 sierpnia 2006 r. w Mińsku przy ulicy Kalwaryjskiej 24. W piętrowym budynku mieścił się hipermarket, sklep AGD, galeria butików, kawiarnia i restauracja. „Korona” szybko zyskała powszechne uznanie mieszkańców białoruskiej stolicy, którzy docenili skalę Centrum Handlowego, ogromny wybór towarów oraz jakość usług.

„SENSE Monitoring daje nam pewność co do bezpieczeństwa budynku nawet po zakończeniu dnia pracy. Telefon mam zawsze pod ręką i, w razie potrzeby, system wyśle mi powiadomienie. To naprawdę jest rozwiązanie godne XXI wieku”

Aleksander Zinowicz, kierownik działu technicznego.
53.9363328, 27.673139
Powierzchnia : 15000 кв.м

Centrum Handlowe CORONA Uruczcza

Na Białorusi obowiązują przepisy Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych o konieczności odśnieżania w przypadku, gdy pokrywa śniegowa osiąga grubość ponad 30 cm. Ministerstwo ściśle kontroluje wykonywanie zaleceń i zdarzały się nawet przypadki zamknięcia budynków do czasu odśnieżenia dachów. „Korona” cieszy się dobrą opinią wśród odwiedzających ją klientów i nie może sobie pozwolić na nieprzewidziane przerwy w pracy. W związku z tym została podjęta decyzja o zainstalowaniu monitoringu konstrukcji inżynieryjnych SENSE S-One. Teraz znacznie łatwiej jest ocenić poziom bezpieczeństwa, nawet bez wychodzenia na dach. System SENSE S-One monitoruje każde obciążenie i ugięcie konstrukcji dachu i natychmiast powiadamia odpowiedzialny personel. Urządzenia monitoringu SENSE S-One nie zakłócają działalności Centrum Handlowego ani nie wpływają na odwiedzających je klientów. Zarządca Centrum zakłada, że koszt instalacji systemu monitoringu zwróci się po pierwszej zimie.

chronimy już 168 000m2

Wybrane realizacje

Nasz system chroni budynki magazynowe, produkcyjne oraz handlowe. Poznaj naszych Klientów i dołącz do ich grona.