W trzykondygnacyjnym budynku znajdzie się sala widowiskowo-kinowa z prawie 400 miejscami na widowni, sale taneczne i prób, pracownie muzyczne i plastyczne, a także strefa aktywności fizycznej. Pojawią się siłownie, pomieszczenia masażu i sala do ricocheta.

CDK Pruszków

Centrum Dziedzictwa Kulturowego ma być miejscem, w którym każdy mieszkaniec znajdzie ofertę odpowiadającą jego oczekiwaniom. W budynku swoje siedziby będą miały: Miejski Zarząd Obiektów Sportowych, Miejski Ośrodek Kultury oraz Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy”.

"Firma Sense stanęła na wysokości zadania instalując system w zaledwie kilka godzin. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam"

Marek Mazurek, kierownik budowy firmy Strabag
Bohaterów Warszawy 4, Pruszków 52.1700400°N, 20.8122063°E
Powierzchnia : 4000 m2

CDK w Pruszkowie

Monitoringiem systemu SENSE objęta jest belka stalowa konstrukcji dachu w osi 4, wykonana z profilu HEA800 i wolnopodparta na ścianach żelbetowych. Ze względu na długość belkę podzielono na dwa odcinki (po 12 i 8 metrów) na czas transportu, a następnie połączono za pomocą śrub i nakładek na środniku. W trakcie montażu dospawano do pasa dolnego nakładkę o grubości 30 mm. System SENSE zainstalowano w ostatniej fazie budowy – już po zamontowaniu wszystkich obciążeń stałych. Stan wyjściowy zmierzono tradycyjną metodą geodezyjną przy użyciu niwelatora o dokładności pomiaru 0,5 mm. Za jego pomocą ustalono, że aktualne ugięcie na dzień wykonania instalacji wynosiło ok. 87 mm. Wyniki pomiarów załączono w formie operatu podpisanego przez uprawnionego geodetę. System SENSE dokonuje pomiaru w sposób pośredni do tarcz pomiarowych umieszczonych w środku rozpiętości belki, a uzyskane pomiary odległości poziomych przelicza na ugięcia pionowe belki.

chronimy już 168 000m2

Wybrane realizacje

Nasz system chroni budynki magazynowe, produkcyjne oraz handlowe. Poznaj naszych Klientów i dołącz do ich grona.